Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régebbi pattanások és hegek...

Régebbi pattanások és hegek utáni sötét foltok, elszíneződések vannak a bőrömön. Hogyan tudnám eltüntetni őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bár a pattanásaim már sokat enyhültek, az utánuk maradt foltok nem akarnak (nagyon fehér bőrű vagyok, így eléggé feltűnő). Mit tudnék velük kezdeni? Gondoltam hámlasztásra vagy fehérítő krémre, de nem tudom, melyikkel érnék el jobb eredményt.


Lehetőleg házi megoldást szeretnék, ha létezik.


Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen, Nektek mi vált be?


Köszönöm előre is!


2019. márc. 1. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi lennék:( rég nem vagyok már pattanásos, de a barna foltok megmaradtak. Bocsi, hogy felesleges a válaszom, de kíváncsi vagyok, hátha tud valaki valami jó megoldást.
2019. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több hatóanyagot is ajánlanak pigmentfoltok halványítására. Ezeket nem kell mind egyszerre használni, és általában szoktatni kell hozzá a bőrt, különben árthatnak is. Ilyen például a C-vitamin és néhány származéka, retinol és kevésbé irritáló hatású rokonvegyületei, azelainsav, kémiai hámlasztás AHA savakkal. Ezeknek érdemes utánaolvasni.
2019. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez tette egész szépen rendbe a bőrőm

2019. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!