Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, nektek mi a szőrápolás...

Srácok, nektek mi a szőrápolási/szőrtelenítési rutinotok?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és az enyém így néz ki:


Arcszőrszet: heti kétszer borotvával, nem igazán tudok rendes arcszőrzetet növeszteni

Hónalj: kétnaponta borotvával vagy kozmetikussal gyantáztatom

Mellkas és has: nincs, nem nő szőr, max. pár szőrszál

Intim: nyáron kétnaponta borotvával, télen hagyon megnőni, közte havi 1-2x trimmelem vagy borotválom

Egyéb: karomat és a lábam sem borotválom, hátam nem szőrös


Borotvazselét haszálok. Borotvából Gilette. A gyanta a hónaljon nagyon bevált. 3-4 hét után is sima szokott maradni. Nyáron a csajok imádják a szőrtelen pélót. Télen viszont szeretek hipszterkedni azzal, hogy hagyom megnőni.



2023. máj. 29. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Arcon naponta, max kétnaponta borotválkozok, a testszőrzetemet pedig elektromos testborotvával távolítom el mindenhonnan, nyári időszakban.
2023. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Arc, hónalj, intim rész heti 1x borotválva.
2023. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Arcon 2 naponta borotválkozok


Fanszőrt hónaljat mellkast hast fenékszőrt philips oneblade elektromos testszőrnyíróval szedem le heti kétszer


26/f

2023. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Arcon két naponta borotválkozom Gillette borotvával.


Fanszőrt másfél-kéthetente trimmelem 3 mm-re, nyáron akár csupaszra is testszőrnyíróval.


Hónaljat, lehet furcsa, de max nyáron borotválom, most pl. épp leszedtem, de legközelebb majd strand előtt csak. Nincs durva fekete szőröm ott.


Has, mellkas, hát: gyárilag szinte szőrtelen.


Kar, láb: természetes szőrösen hagyom.

2023. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Arc, fej 3-4 naponta wilkinson borotvával borotválom

Hónalj, deréktől lefelé minden gyantáztatva. 4-5 hetente.

2023. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 NTBS ***** válasza:
100%

Arc minden más nap.

Intim helyen kb. Havonta és hónaljon is.A többit nem.

2023. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Arcot 2-3 naponta


Fanszőrt nyáron hetente, télen nem szedem le, max ha már nagyon zavaró, kicsit levágok belőle.


Hónaljamat nyáron hetente, télen pedig 2-3 havonta, azt is akkor szedem le, ha már nagyon bundás.


A hasamon van szőr, azt egyelőre nem bántom.


A mellkasomon is van szőr, de még csak a két mellbimbóm körül és az azok közötti rész, ami látványosabban szőrös. A mellbimbók körül kiszedem csipesszel, a középső részt pedig csak ritkítom. De lehet hogy majd borotválni is elkezdem egyszer.


A karomat nem bántom.


A lábam viszont nagyon szőrös, és leginkább a térdem feletti rész, ami zavar, mert rettentően dús a szőr. Leborotválni pedig nem tudom, mert nem is látom rendesen és biztos úgy szúrna, mikor nő vissza, hogy csak na...

2023. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 21 vagyok
2023. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Arcot 2 hetente barber nyirja

Láb /kar/mellkas szőrös

Hónaljat 3 hetente

testszőrnyíróval lerövidítem

Fanszőrt néha rövidítem le.

31F

2023. jún. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2 naponta simára borotválom a fejem a zuhany alatt.
2023. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!