Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez lehet fura kérdés de, a...

Setőfi Pándor 001 kérdése:

Ez lehet fura kérdés de, a hátamon szinte borsónyi aknék vannak és nem enyhülnek semmire mit tegyek?? Leginkább gyors,praktikus és otthon is elkészíthető cuccokra gondoltam és ami kb. pár hét alatt vagy nap látszik az eredmény!

Figyelt kérdés

#akné #Háti akné #Akné kezelése
2023. jún. 7. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj bőrgyógyászhoz. Többre mész vele, mint az otthoni hókusz-pókusszal.
2023. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Na olyan nekem a laktózérzékenység miatt volt. Lehet kenegetni mindennel de ha nagy gyulladtak, akkor az belső okból jött ki és ki kell vizsgáltatni. Mert hiába találsz is külső megoldást ha folyamatosan jönnek ki az újak.
2023. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oksi köszönöm a válaszokat megpróbálok akkor bőrgyógyászhoz eljutni viszont a házi orvosom ajánlott egy Efeclar nevű lemosó gélt ami az arcomra jó de az aknéimat nem tünteti el az sem , már fordultam ahhoz hogy élesztőt eszek de nem volt túl jó ötlet.😌🤣
2023. jún. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!