Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestéket vegyem meg...

Melyik hajfestéket vegyem meg ezek közül?

Figyelt kérdés

A hajszínem hajfesték szerinti világos szőke,és még világosabbat szeretnék:)

Régen a belle color vil.hamvasszőkével festettem az bevált nálam de most valami szép gyöngyszőkét szeretnék, az meg túl hamvas.

Néztem a SYOSS JEGES GYÖNGYSZŐKE, és a palette deluxe sarki ezüst szőke, és az új habállagú hajfestéket is.

Ti melyiket ajánlnátok, amelyik nem teszi annyira tönkre a hajamat és nem sárgás lesz a színe, vagy foltos?


2010. okt. 11. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A Palette szőkéi kimondottan roncsolják a hajat -ezt már több fodrásztól is hallottam, de sajnos a saját bőrömön is tapasztaltam. A legjobb, ha fodrászkellékesnél veszel Alfaparf festéket, azok a szőkék nagyon szépek és kímélőek is.
2010. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

előző

mesélnél a tapasztalatodról? minden festék roncsolja a hajat,főleg a hidrogén miatt. de a palette miért különösen?

2010. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennék egy fodrászboltba és onnan vennék professzionális hajfestéket. Anyukám, amikor ilyen bolti vackokkal festette a haját, úgy töredezett neki, hogy porszívózni lehetett a hajat a hátán. Utána a fodrásza vett a boltban Alfparf festéket és úgy rendbe hozta a haját, hgy csak lestem. Semmi pénzért nem vennék ilyen boltiakat.
2010. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én vok a második

Én is Palette-t használok,de nem gondoltam volna,hogy ettől töredezik a hajam csak valahol sejtettem a háttérben. Ismertem egy fodrászt,mindenféle mesterfokozatai vannak/állitolag/és ő simán befestette más haját palette-el,semmit nem mondott róla,csak hogy töredezik a hajam. Érdekes,én mondjuk nem bíztam benne,de akkor nagyon jó fodrász lehetett,ha csak okoskodni tud,de az oktá már nem tudja megmondai :))

2010. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
oktá=* okát :) Ja ő egy kőbányai fodrász
2010. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát én fodrászhoz nem megyek, mert eddig az összes elrontotta a hajamat... és nem is akarok annyi pénzt rászánni..

Eddig általában wella kolestonnal festettem, de sajnos az én hajamra 3 tubus kell.. (most levágták így csak 2,5 talán..) és hát ez kicsit sokba kerül.. ezért gondoltam hogy áttérek valami boltira, egyrészt gyorsabb beszerezni, másrészt meg lehet hogy jó..

Az Alfaparfról halottam, de az is kb ugyanabba az árban van, és még azt is mondták hogy a sárga színt nem tünteti el teljesen,az én term.szőke hajam meg ugye sárga tónusú, amit elszeretnék tüntetni..

(van olyan ismerősöm aki kallos-sal festi a haját, csodálkoztam is rajta, mert tényleg nagyon szép, egészséges haja van, bár én még odáig nem jutottam hogy kipróbáljam félek hogy lemarná a hajamat..:D)

2010. okt. 13. 11:08
 7/9 A kérdező kommentje:

A deluxe - palette hajfestéket régen(kb 5 éve) egyszer kipróbáltam, nekem annyira nem tette tönkre a hajamat, talán kicsit szárazabb lett, de olyan sárga-vörös lett a végeredmény és kissé foltos is.

De most újítottak valamit, azért gondoltam hogy talán jobb most..

2010. okt. 13. 11:10
 8/9 anonim válasza:
én se járok fodrászhoz,pedig nekem is hosszú a hajam,de én egyedül is be tudom festeni, persze 2 tükörből. egyszer festettem be/márkájára már nem emlékszem/ szőke festéket, és olyan sárga lett a hajam,mint lady gaga telephone klipjében :) pedig mindent úgy csináltam,ahogy szoktam. nekem a palette bevált,mint szín,de tényleg azóta töredezett a hajam. most akkor jó az Alfparf vagy nem?
2010. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül elmentem fodrászkellékesben, és alfaparfot végül nem vettem, mert nem volt olyan amit szerettem volna, de helyette vettem bes-t remélem jó lesz.:)

Igaz nagyon bunkó volt velem a boltban az eladó..

2010. okt. 14. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!