Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hideg vizzel mostam az arcom...

Hideg vizzel mostam az arcom pár napig és piros lett tőle az arcom. El fog múlni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze :)


Langyos vízzel mosakodj. Krémezd be az arcod ha sokat jársz ki a fűtött szobából a hidegbe.

Esténként is kenheted gazdagon hidratáló krémekkel.

2008. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom ettől lehet-e piros az arcod. De ha biztos, hogy emiatt van akkor az érvényes amit felül már írtam. El fog múlni.
2008. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mástól mitől lehet?? Általában nem vagyok ennyire finnyás de sok felnőttnek láttam, hogy piros,foltos(ők azt állitották, hogy a tul hideg vagy meleg viztől) az arca és félek, hogy nekem is nehogy ilyen legyen
2008. dec. 30. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet.


Ilyenkor lehetséges a hideg miatt is. Bár nem tudom pontosan milyen foltok és hol vannak.

Ha gondolod mutathatsz képet. Szemednek nem is kell rajta lenni. akkor meg se ismernek :)


Nekem attól is piros néha az arcom pár napig ha hajmosásnál rámegy a sampon és kicsit kimarja. Aztán mondom, a melegből hidegbe és fordítva járkálás... vagy bármi. Ha túl erős az arclemosód vagy nem iszol elég folyadékot attól is lehet a bőröd dehidratált. Krémezd be.

Nem feszül, száraz? Nem hámlik?

Szerintem el fog múlni, de ha hetekig nem múlna el akkor érdemes orvoshoz fordulni. Ő tud segíteni majd akkor. De nem gondolom, hogy olyan komoly probléma lenne.

Krémezgesd, naponta legalább 2szer. Ha otthon vagy rakj fel valami arcpakolást (ne maszkot) vagy a krémet vastagon kend fel és hagyd úgy kicsit.

2008. dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem :P

Sok felnőttnek alapból piros foltos az arca, ez genetika. Vagy közrejátszhat még pár dolog, amiért ez kialakul. De te még fiatal vagy, nyugodj meg ez nem így megy. Neked ezek el fognak múlni nemsokára. Tél van, hideg van előfordul az ilyesmi.

2008. dec. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugodtam. Már kezd is elmúlni.
2008. dec. 31. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!