Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Atróf aknés hegek eltávolításá...

Atróf aknés hegek eltávolításához keresek lézerklinika ajánlást, egyéb megoldást?

Figyelt kérdés

Sajnos az aknéval vívott többéves küzdelem nagyon csúnya, atróf hegeket hagyott az arcomon.

Konkrétan mély lyukakat. Úgy néz ki, mintha egy villa beleállt volna az arcomba.


Próbálkoztam mindenféle krémekkel, AHA, BHA hámlasztókkal, de sajnos ezek olyan mély hegek, hogy ezekkel semmilyen krém nem fog csodát tenni.

Gondolom mondanom sem kell, hogy milyen negatív hatással van ez az önbecsülésemre és önértékelésemre.


Egy bőrgyógyász javasolt egy lézerklinikát-és plasztikai sebészetet, ami azonban amellett, hogy valószínűleg a legdrágább asz összes közül, amit megnéztem, elég rossz értékelésekkel rendelkezik, szóval oda nem mennék szívesen.


Nyugtalanít a lézeres (meg bármilyen) kezelésekkel kapcsolatban hogy tudom, hogy ha nem megfelelően képzett szakember végzi a kezelést, csúnya károkat tud okozni, de nem igazán tudom, hogy mégis hogyan kellene klinikák százaiból kiválasztani egy megbízhatót?

A google értékelések a lézerklinikáknál többnyire lézeres szőrtelenítésre és seprűvéna kezelésre vonatkoznak, nem igazán találok olyan véleményeket, amelyek konkrétan aknés hegekkel kapcsolatos kezelésre vonatkoznának.


Ezért nagyon elkeseredve fordulok hozzátok, hátha van itt valaki, aki tudna egy jó lézerklinikát, vagy más valóban hatásos megoldást javasolni.

Alapjáraton budapesti vagyok, de a cél érdekében, illetve, ha más városban jelentősen olcsóbban tudnám megoldani, szívesen utaznék.


ELőre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2023. jún. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így nyáron max carbon peelinget lehetne csinálni, de az lehet kevés lenne a bőrödnek.


Ami kicsit erélyesebb, az a co2 lézer, de arról is megoszlanak a vélemények. Egyébként ezt is ősztől lehet csinálni, ahogy a mélyhamlasztast és a tűs mezoterapiat(ezek is jók lehetnek amúgy).


Kozmetikusokbol radics Zsuzsát tudnám javasolni. Orvosokból meg esetleg a Harmos klinikát.

2023. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a bőröm mint a tiéd.

Én a hazai lézerkezelésről nem sok jót hallottam, ezért a kozmetikusok között keresgéltem.

Amit az első válaszoló írt, én is azt csinálom. Most nyáron carbon peeling és rádiófrekvenciás kezelés (elnézést ha rosszul írom, nem értek hozzá), ősztől pedig újra tűs mezoterápia és kozmetikai hámlasztás.

Látok a bőrömön javulást, de ezektől a kezelésektől teljesen eltűnni nem fog. Viszont sokat lehet rajta javítani, nyilván megfelelő otthoni ápolással...

Én is Radics Zsuzsát javasolnám neked.Budapesten a Corvin környékén van a szalonja.

De egyébként az én kozmetikusomnak ő a mestere, Gál hajnalka Aurora Beauty néven megtalálod a Facebookon.Ő Budapesten a XX. kerületben dolgozik.

De mindenképp olyan kozmetikust keress aki komoly gép parkkal rendelkezik és használja a korszerű kozmetikai kezeléseket (Carbon peeling, tűs mezoterápis, Hifu stb...)

Otthoni ápolásra a Juliette Armand orvos-kozmetológiai márkát ajánlom.Magyarországon még csak pár éve vannak jelen, de egyébként egy 30 éves görög márkáról van szó.

2023. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is heges a bőröm, és próbáltam lézeres és dermapen kezelést (egyelőre, de folytatom mert még mindig nem az igazi :/). Őszintén szólva a lézeres ahhoz képest milyen drasztikus és hosszú gyógyulási idővel rendelkezik nem volt annyira hatásos. Nyilván már előtte mondták, hogy egy kezelés nem lesz elég, de jobb eredményre számítottam. Szóval inkább azt javaslom, hogy több alkalomból álló kezeléseket keress például tűs, rádiofrekvenciás.. amit szükség esetén rövidebb időn belül lehet ismételni.
2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, tanácsokat és javaslatokat!


Továbbra is szívesen várnék saját tapsztalatokat lézeres, tűs, kémiai hámlasztós kezelésekről :)

2023. jún. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!