Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb módszer a szőrtel...

Mi a legjobb módszer a szőrtelenítésre? (Gyantán kívül)

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy eddig bármilyen borotvát próbáltam, 5óra hossza alatt sem sikerült 100% precizitással leborotválni a lábaimat, intim részeket. Gyantát nem szeretnék használni, viszont megbízható módszert keresek. Ki mit ajánl, mit érdemes használni? Elektromos borotva, lézeres szőrtelenítő, epilátor stb?

Köszönöm a segítségeteket 🙂



2023. jún. 21. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lézer. Az elektromos borotva nem tart sokáig. Az epilátor pedig fáj. Plusz ha borotvával 5 óra volt, akkor epilátorral ott ülnél egy napig. Nagyon macerás, sokkal lassabban lehet haladni vele.
2023. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A borotva azért közel 5ó, ugyanis egyszerűen átsiklik a szőrzeten. Gyakorlatilag oda-vissza kell kapírgálnom hogy vágjon😅
2023. jún. 21. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor viszont lehet, hogy egyszerűen nem jó borotvát használsz. Próbálj ki másmilyet.
2023. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy három pengés Wilkinsont használok, de ha nem próbáltam minimum 4 féle Willkinson és Gillette borotvát, akkor egyet sem😅
2023. jún. 21. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én epilátort használok,igaz,csak a lábamra,ami eleinte fájt, tény,nem egy kellemes dolog,viszont mostanra egyáltalán nem, sőt,szinte jól esik😀annyi,hogy ha megszakítom,pl volt,hogy beteg voltam,legyengültem,de szőrtelenítenem kellett,leborotváltam,majd utána epiláltam,b*szottul fájt 😅de minden megszokás kérdése szerintem.:) Én sokkal jobban szeretem az epilátort,nincs az,mint borotválás után,hogy 2 nap és már bújnak ki a szőrszálak😀elkezd egyre vékonyabb és kevesebb lenni.
2023. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá,hogy a zenehallgatás közben eltereli a gondolatom a fájdalomról 😅
2023. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A krematórium
2023. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En labszarra epilatort hasznalok. Iszonyuan faj, foleg az elso par alkalom es ugyanugy meg kell picit noveszteni mint gyantanal, de legalabb nem koszol, barmikor elokapom

Erzekenyebb, fajdalmasabb reszeken borotvalom es azt is csak ritkan, 5 pengessel, szenzitiv habbal

2023. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag minél több pengés egy borotva, annál könnyebben vág?🙂
2023. jún. 22. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9


Nem egészen..Inkább minél több pengés annál nagyobb az esély az irritációra.

Ami igazán könnyedén borotvál az inkább a biztonsági borotva.Ilyen:

[link]

2023. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!