Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kened be a hátad ha...

Hogyan kened be a hátad ha egyedül strandolsz?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni kipróbálni egy nudista strandot, de mivel nincs senki az ismeretségi körömben akit érdekelne, egyedül tervezek menni. Viszont a hátamat valahogy is is védeni kéne a leégéstől, milyen jó megoldás van rá, van valakinek valami jó praktikája ami nem az hogy kérjék meg valakit?

2023. júl. 4. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én elérem a saját hátamat.
2023. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is elérem.
2023. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Én bekenném neked, de csak akkor, ha egy helyes fiú vagy :D
2023. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Erre való a napozó spray. Hátra tudod fújni.
2023. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan hátmosó kefe/ szivacs vagy mi. Próbáld meg azzal. De láttam már olyant, aki festőhengert használt.
2023. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is elérem a hátam mindenhol, önbarnítót is így szoktam felvinni, sosem foltos. Próbáld ki te is tükör előtt és meglátod sikerül-e. Ha nem, akkor szerezz be olyan eszközt, amivel a hátra lehet felvinni az önbarnítót, ehhez is jó lesz. Vagy ha nem akarsz erre költeni meg is kérhetsz valakit aki mellett ülsz, hogy lenne-e szíves bekenni a hátad.
2023. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon miben más a hátad mint már strandon? Ott is megkérhetsz bárkit. Rajtad kívül senki nem nézelődni jár oda. Tudom te sem, azért menőzöl itt a nudistastranddal. Mert egyébként a kérdés lényegi rész e az egyedüli bekenés, nem az hogy hol neked be. De bejött a trükköd, a lányok nem látják ezt át. #3 válaszoló már keni is a hátadat full ismeretlenül! De csak ha helyes vagy. Az egy éjszakás hátkenegetők csak a helyes pasikra buknak. Jahh várj, lehet ő is pasi.
2023. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem járok strandra de fényvédőt használok ha kimegyek nyáron. Simán elérem a hátamat, hátranyúlok és bekenem.
2023. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérd meg a legjobb barátnődet ,mi is úgy szoktuk ;) hehe yesyes

Are yOUUUUUUUU?

2023. júl. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!