Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 körüli nőknek nem ciki,...

40 körüli nőknek nem ciki, hogy majdnem mindannyian egyedül maradnak nyakukon a gyerekkel/gyerekekkel, míg az apák vígan élik az életüket?

Figyelt kérdés
Én is 40-es nő vagyok és nagyon jól döntöttem szerintem, hogy nem szültem gyereket. Katasztrófa, amilyen sorsokat látok a környezetemben.
2023. jún. 18. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy az apák vígan élik az életüket? Több nő kezdeményezi a válást, mint férfi. Több férfi hajléktalan lesz válás után, mint nő. Amíg egy nő 40 körül is találhat férfit, addig sok férfi 40 körül már temetheti magát társkeresés szempontjából.


Amúgy a megoldás általában tök egyszerű: Normális társat kell választani. És annyit keresni kapcsolat alatt is, hogy legyen mit félretenni.

2023. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Sok nő okkal kezdeményezi a válást. Pl a férfi rendszeresen csalja, vagy agresszív, esetleg alkesz és elissza az összes pénzt.


Igen, rendes párt kell találni. Már ismerkedéskor is mutatkozik az emberek valódi énje.

2023. jún. 18. 17:34
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Persze, sok nő okkal. De, okkal is jöttek össze ezekkel a férfiakkal. A legtöbb ember nem változik felnőttként. Aki agresszív volt, az jellemzően a házasság előtt is az volt. Az alkoholistává válás is jellemző már házasság előtt, de ha közben történik, akkor azért a társ segíthetne leszokni. A legtöbb párkapcsolati probléma kettőn áll. És sok probléma olyan, hogy "jajj, nem is annyira agresszív, de olyan helyes".


"Igen, rendes párt kell találni. Már ismerkedéskor is mutatkozik az emberek valódi énje."

Igen, ebben teljesen egyetértünk.

Egyébként ne gondold, hogy férfiként bármi is jobb. 30 éves vagyok. Nem látok a környezetemben olyan nőt, akivel egyáltalán csak megérné elmennem randizni.

2023. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Elvált 45 éves nő vagyok egy 19 éves lány és 11 éves fiú anyja. Elváltunk mert a férjem megcsalt.

Jól keresek nincsenek anyagi gondjaim. Járok szórakozni és vígan élem az életem. Volt/van párkapcsolatom. Sokkal jobb most mint a házasság alatt. Egyáltalán nem érzem azt hogy nyakamon maradtak volna a gyerekek.

2023. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Viszont érdekes, hogy az ilyen megcsalós , asszony verős férfiak , sosem maradnak egyedül. Mindig van párjuk.
2023. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
40 éves nő vagyok és sosem akartam gyereket, de mégis elég bicskanyitogatónak érzem, amit írsz. Az, ha egy férj lelép, a válás után fiatal kis pinusokkal szórakozik, a nő pedig neveli a gyereke(ke)t, az nem a nőnek ciki. Hanem a pasinak, aki szarrá égeti magát, röhögnek rajta. A pasi ilyenkor jellemzően örül a fiatal pinusnak, aztán rádöbben, hogy a fiatal pinusnak ugyanúgy gyerek kell, kezdheti elölről az egész kínlódást, 60 évesen elhagyhatja a farkát, hogy eltartsa pinust, az új gyerekeket, meg fizesse a volt feleségnek a gyerektartást. Ha ez azt jelenti, hogy éli világát, hát egészségére.
2023. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem van stabil, régóta működő párkapcsolatom. De tuti azért is működik egyrészt jól, mert nem vagyok semmilyen téren kiszolgáltatott. Nincs gyerekem, van saját lakásom, pénzem. Ha szül egy nő, akkor már totál függ a férfitől, a férfi jobban nyeregben érzi magát, hogy bármit megtehet. Viszont így tudja, hogy egy rossz lépés és lapát. Szeretjük egymást meg minden, de ezek bizony fontos tényezők egy kapcsolatban. Mindig törekedni kell arra, hogy ne legyünk kiszolgáltatva senkinek.
2023. jún. 18. 17:48
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os neked is igazad van. Sokan beszopják a fiatal csajokkal.
2023. jún. 18. 17:50
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem a nőknek ciki. A férfiak nagyobb arányban halnak meg egyedül,míg a nők nagyobb arányban támaszkodhatnak a családjukra. Ami nem meglepő, tekintve hogy a férfiak, mint írtad, sz.rnak a felelősségre.

Sőt, hamarabb is haltok meg, mert a magány gyilkos, márpedig az nem fenntartható, egészséges élet, hogy 40-50 évesen égetitek magatokat a bárokban egyetemista csajoknál.


És ja, ezt tapasztalatból is mondom; anyám jóformán full egyedül nevelt, és most így felnőttként mindenben számíthat rám. Ha csak megemliti hogy sok a munka a kertben, akkor már ott is vagyok a házában, míg apám fekhet a kórházban, nekem meg erősen meg kell gondolnom hogy van-e kedvem egyáltalán meglátogatni. Vagy az ünnepek jók még... Szerinted melyik szülőm az, aki full egyedül tölti pl a karácsonyt..? Nem az, aki otthagyta a családját, hogy újra úgy élhessen mint egy 20 éves...


Szóval ne aggódj, általában mindenkit utolér a végzete. Persze lenézheted az egyedülálló anyákat, hogy kompenzáld a benned élő ürességet a nők iránti rosszindulattal, viszont egyrészt ettől nem hiszem hogy jobb lenne neked, másrészt meg a nőknek sem lesz olyan rossz az élete mint amilyenrol fantáziálsz.

2023. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%
Az apák addigra szép lassan pusztulnak el
2023. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!