Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb fényvédő...

Melyik a legjobb fényvédő arcra? Melyik márkától ajánlatok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Revox

Evy

2023. júl. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy legjobb. Mindenkinek más jó. Nekem az említett Revox például szörnyű volt, fulladt alatta a bőröm. Ugyanígy a mostanában nagyon dicsért Beauty of Joseon és a LRP Anthelios. Szerintem semmi extra, abszolút nem voltam elájulva tőlük (amúgy a LRP nem is mattított semmit). Szerintem nem ér annyit amennyibe kerül. Ami nekem bevált: Skintra, Torriden és Dermalogica. Az utóbbi kettő kifejezetten zsíros bőrre van, jól mattítanak.
2023. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal az a bajom, hogy elkezd morzsolódni, kukacosodni. Az a baj, hogy alá én reggel használok szérumot is, és lehet hogy ha azt nem használnám, akkor nem mindegyik morzsolódna, de így igen. Mindegy mennyi időt hagyok a szérumnak a beszívódásra, a legtöbb fényvédő morzsolódik ha felviszem. Viszont volt olyan fényvédőm is amit próbálgattam, és ha nem kentem fel alá semmit sem, szóval se szérum se semmi, akkor is hajlamos volt morzsolódásra... nem tudom mi a fene van velük, de pl. a Revox az sosem morzsolódott. Ha szérumra kenem, ha nem, akkor sem morzsolódik. Jelenleg nem Revoxot használok, hanen az Altruistot próbáltam ki, de valószínűleg ezután újra Revox lesz.
2023. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
47%
Nagyon sokat szenvedtem mivel nekem nagyon zsíros a bőröm és semelyik nem szívódott be a bőrömbe bármennyit vártam is. Amikor először kipróbáltam a Revox fényvédőt nekem nagyon nem tetszett ezért próbálkoztam tovább de mindegyik rosszabbnál rosszabb volt. Aztán elkezdtem reggelente használni az arcomra revoxos c vitamin szérumot ami kiszárítja a bőröm valamelyest és utána szoktam két rétégben felvinni a revoxos fényvédőt. Nekem így bevált, nem lesz zsíros a bőröm és nem is morzsolódik le rólam
2023. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eucerint használom évek óta. Nagyon jó.
2023. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es: a zsíros bőrt megfelelő termékekkel kell kezelni nem a c-vitaminnal szétszárítani. Ezzel pont az ellenkezőjét éred el. Inkább másik fényvédő kellene, a revoxos nem éppen a legjobb a piacon.
2023. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 nekem meg az eucerin volt életem legrosszabb kencéje valaha, az összes kategóriát nézve.

Ne érts félre, nem ellened szól ez, inkább csak a kérdező felé szeretném hangsúlyozni hogy nincs “legjobb”, teljesen személyfüggő hogy kinek mi válik be.

Sajnos ez egy hosszú és drága kísérletezés tud lenni :(

2023. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is éppen terveztem feltenni a kérdést. A negyediket próbálom és egyszerűen elkeserítő a helyzet. Most tartok pont a Revoxnál. A hidratálóját szeretem, gondoltam megér egy próbát. Jó is egészen addig, amíg izzadni nem kezdek. Amint kicsit is kiver a víz, úgy érzem, hogy maszkként csúszik le az egész fejemről sminkestől mindenestől... Nehéz és sz*r viselet mind így, pedig alapvetően dehidratált bőröm van, nem értem miért viselkednek így. Szóval ha valakinek van tippje nagyon könnyed textúrájú fényvédőre, szívesen fogadok tippeket!
2023. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as: lehet elegendő lenne csak a fényvédő, nem kell alá a hidratáló. Próbáld ki így. Vagy pedig válassz fluid fényvédőt
2023. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel direkt nem használok már semmit, csak a fényvédőt, azt gondoltam a szérumommal nem haverok, de így is olvad le rólam sajnos. Teljesen befülled alá az arcom. A fluidnak utánanézek, köszi a tippet!
2023. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!