Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejbőrön található anyajegy...

Fejbőrön található anyajegy eltávolításánál le kell borotválni a hajamat?

Figyelt kérdés
Születésemtől fogva van egy közepes nagyságú kitapintható anyajegy a fejbőrömön, melyet rengetegszer véletlen megkaparok stb... Szóval elhatároztam, hogy levetetem. Hosszú hajam van, sok ideje növesztem, szóval nem örülnék, ha le kéne evégett borotválni. Le kell, vagy meg lehet oldani az anyajegy eltávolítását a haj túlzott érintése nélkül is?

2023. júl. 29. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az anyajegy körül
2023. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az anyajegy körül mindenképpen le kell borotválni hozzá, ahogy az 1-es is írta. Abban sem vagyok biztos, hogy ahol kimetszik a fejbőrt a műtét során, ott fog-e rendesen nőni a haj utána.
2023. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Valamiért valamit. De fejbőrön műteni elég nagy szívás. Vérzik az rendesen, és nem tudom mennyire lehet varrni hagyományos technikával.


Szóval inkább a ragasztást kéne eröltetni vagy nem tudom. De amit vegyék figyelembe: utána legalább egy hétig nem érheti víz. Egyáltalán nem! Nyáron az elég nagy gond, mert büdös leszel.


Ja és az izzadás is hátráltatja a sebgyógyulást. Nem azt mondom hogy ne csináld, inkább azt hogy körültekintően! Nem tudom fiú/lány vagy-e de ma is láttam egy cuki csajt, akinek oldalt fel volt nyirva géppel a haja. Tetszett 🤩 Hol van az anyajegyed pontosan?

2023. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!