Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első gyantázás hány évesen?

Első gyantázás hány évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az előző kérdésem törölve lett szóval újra…

Szeretnék menni gyantáztatni viszont még nem vagyok 18 éves. Láb, hónalj és teljes intimet is szeretnék, de anyukám szerint azt nem csinálják meg 18 alatt meg egy kicsit félek is hogy ilyen fiatalon nem néznek e ki onnan.

Ti hány évesen voltatok először? És az intimet is akkor csináltattátok? Mennyire volt fájdalmas?

Kicsit azért félek tőle, de ki szeretném próbálni🥲



2023. aug. 8. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Megcsinálják, igen az intimet is, de az intimgyanta az még ràér.

Lábat, hónapját simán megcsinálják.

2023. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A többit tudtam hogy megcsinálják

Nekem nem igazán ér rá, megyünk nyaralni is meg utálom a borotvát hogy 2 naponta kell

2023. aug. 8. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az intim gyanta sincs korhoz kötve. A legbiztosabb, ha felhivod a kozmetikust és megkerdezed tőle.


Bajod úgyse lesz tőle.

2023. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
Másik kérdéshez is leírtam, hogy 12 éves a legfiatalabb kislány, akit tudok, hogy jár.
2023. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen voltam először
2023. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Justinianus ***** válasza:
0%
Milyen érdekes, hogy a nők viszolyognak az egy perces nőgyógyászati vizsgálattól, ami az életüket mentheti meg, viszont alig várják, hogy fél óráig tépjék, rángassák a nemesebb szervüket egy heti puha bőrért.
2023. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert te aztán tudod 6-os:D

Szerintem senki nem szeret intimgyantára járni. Ha meg nem teljesen szőrtelen, akkor meg az a baj:)

2023. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lányom 15 évesen jött velem. Szó nélkül fogadta a kozmetikus. Először volt néhány nagy sziszegés, de végig bírta. Elsőre ne akarj mindent, sok lesz. Inkább minden héten menj vissza valamire: először láb, aztán hónalj stb. Majd meglátod hogy bírod.
2023. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 11 évesen mentem először anyukámmal, a lábamat és a hónaljamat gyantázták le, 13 évesen a szemöldököm, intim gyantán sosem voltam, bikinivonalnál azt hiszem 2x gyantáztattam le olyan 14-15 évesen.

Vállalnak 18 alatt is, ne aggódj.

2023. aug. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukád beszél össze-vissza.
2023. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!