Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25-30közötti bőrápolási rutin?

25-30közötti bőrápolási rutin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:))

Keresek: tonikot, szerumot, arckremet lehetoleg 1 termekcsaladbol


2023. aug. 18. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bőrápolás nem kor hanem bőrtípus és bőrprobléma, vagyis bőrállapot függvénye. Keress fel egy jó kozmetikus aki diagnosztizálja a bőrödet és elmondja milyen termékek és hatóanyagot valók neked.
2023. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsonel a pont. Anti ageing termeket szinte biztos ajanlani fog.
2023. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát, szerintem (ha megfogadod a tanácsom) érdemes elhagyni az egy termékcsaládos dolgot. Sok márkának megvan a maga Szent Grálja, amit érdemes kipróbálni. És lehet, hogy egy termékcsalád hidratálója a megfelelő számodra, de mondjuk a tonikja nem.

Ajánlok pár dolgot, amit szerintem bőrtípustól függetlenül érdemes kipróbálni.

- Beauty of Joseon Ginseng Essence Water: Zseniális cucc. Vizás állagú (szerintem ez kiváltja a tonikot). Amint hozzáér az arcomhoz, abban a pillanatban érzem, ahogy selymesebb lesz a bőröm. Reggel, közvetlenül arcmosás, törlés után használom.

- la roche posay toleriane sensitive creme/riche: creme, ha könnyedebb hidratálót keresel, riche, ha táplálóbbat (ha száraz a bőröd).

- the ordinary euk 134 0.1: Ez anti aging cucc. Antioxidáns. Nekem valahogy reggelre sokkal szebb lesz a bőröm. Elég heti 1x, 2x használni. Nagyon furcsa, olajos állaga van (annak ellenére, hogy olajat nem tartalmaz). Este kenem fel, mert talán zavaróan is furcsa az állaga, de megéri használni.

- És ne felejtkezzünk meg a fényvédőről sem, ami nem korhoz kötött (de 25 felett aztán tényleg kötelezővé kéne tenni). A legjobb szerintem - és sokunk szerint - a Beauty of Joseon rizses fényvédője.

A többiben akkor tudok segíteni, ha elmondod, milyen rutinra gondolsz. Anty aging, szárazság, zsíros bőr? Amiket írtam, azok szerintem jók minden bőrtípusra.

2023. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked is szól a válasz amit írtam (1-es vagyok).
2023. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem bőrgyógyász jóváhagyta a rutinomat. És van közte, amit ő ajánlott.

Én csak azokat a dolgokat írtam le a kérdezőnek, amik bőrtípustól függetlenül is jók lehetnek, mert aktívokat, ilyesmiket nem tartalmaznak. Hidratáló, antioxidáns termékeket ajánlottam neki, ami nem bőrtípus függő, meg egy jó állagú fényvédőt.

Ha retinolt, benzoyl peroxidot, savakat ajánlottam volna, megérteném a lepontozást, meg a hozzászólást, de egy vizes állagú hidratáló tonikfélével, egy minden mentes arckrémmel, meg az egyik legnépszerűbb, legjobb összetevős fényvédővel nem nagyon lehet mellé lőni.

Az Euk pedig egy csoda, szerintem érdemes kipróbálni 25 felett, azért írtam oda. :)

2023. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont a krém, aminek leginkább bőrtípusnak megfelelőnek kell lennie. Ha mindenből "mindenre jót" használ akkor mit ér el vele? Semmit. Másik: nem ismerjük a kérdezőt, semmit nem tudunk az egészségi állapotáról, így főleg nem lehet neki látatlanban semmit ajánlani.


A BoJ fényvédőtől pedig vannak sokkal jobbak (és olcsóbbak), nem értem ezt a nagy felhajtást körülötte.

2023. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ára szerintem is borsos. Te milyet használsz? Utána szeretnék nézni, hátha tetszik az összetevőlistája.
2023. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A dm sajátmárkás fényvédőit (meglepően nagyon jók). Drágább közül pedig a Torrident (ez mattít).
2023. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Dm sajátmárkás közül nagyon szerettem a Lavozon arcra való fényvédőjét. De sajnos megváltozott az összetevőlista, és habár a formula tényleg kellemesebb, INCI végéről középtálytól is magasabbra került a parfüm. :/ Sajnos kevés alkohol és parfümmentes fényvédő van. Van az a canmake mermaid, azt akarom még kipróbálni.
2023. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a Sun Dance fényvédőket írtam, a Lavozont nem próbáltam. Egyébként a parfümmel csak akkor van baj, ha érzékeny rá a bőr. Sokan ennek ellenére úgy félnek tőle mint a tűztől, mert a skincare-esek elsőszámú közellenségnek kiáltották ki. A hámlasztás sokkal rosszabb mint egy parfümös termék.
2023. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!