Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetnék ezzel?

Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés

[link]

Az alaprutinom már megvan, de most is tele van az arcom kis bőrszínű pöttyökkel amik nem tudom szerintem nem pattanások meg van egy nagyon piros pattanás is ami kidurrant és csúnya ಥ‿ಥ (voltam már kozmetikusnál de nem változott semmi csak irtóra fájt😂)



2023. febr. 22. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholos zselé leszárítja. Ha nincs, megteszi a fogkrém is.
2023. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Fogkrémet inkább ne, én szalicilsavat javaslok, nekem az sokat segített a pattanásokon és a kisebb "puklikon". Este szoktam egy fél pipettányit kenni hidratáló előtt, bevezetésnél heti 2-3 alkalommal elég, hogy megszokja a bőröd, utána lehet minden második este.
2023. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezeknek több oka van: bőrtípusod, valamilyen allergia/intolerancia, stressz, nem megfelelő táplálkozás, stb. vagy pedig mégsem jó valamelyik termék amit használsz. Plusz egy egyszeri kozmetikusi látogatás sem ér semmit, azt rendszeresen kell csinálni, és ő nem fog csodát tenni a bőröddel, ő max. 10%-ot tud segíteni, a többi 90% otthoni ápolás.


Se fogkrém, se alkohol, se semmilyen szárító hatású terméket ne tegyél rá, mivel ezek eleve nem valók a bőrre, másrészt egy gyulladásban lévő bőrt ha irritáló összetevőkkel "ápolsz", pont az ellenkező hatást váltod ki (pl. torokfájás esetén sem eszel fagyit).

2023. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!