Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire segítene az egyenes...

Mennyire segítene az egyenes hajamon, ha lépcsőzetesre vágatnám?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy egyén függő. Az én hajam jelenleg eléggé hosszú, nagyjából derekamig ér. Nagyon szívesen le vágatnám, akár rövidebbre is, csak hogy végre legyen egy kis formája, mivel jelenleg eléggé egyenes. Az is lehetséges, hogy a hossza húzza ke, bár tény, hogy nincs egy hullámos/göndör hajam.

2023. aug. 21. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagyon ajánlom a lépcsőzetes hajat, én nemrég vágattam a hajamat lepcsőzetesre és most végre van valami formája.

Kicsit a vége behullámosodik.

2023. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm vágta lépcsőzetesen, ugyan olyan egyenes maradt és így nem is áll jól neki, mert nagyon látszik a vágások resz.
2023. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha formázod, akkor lesz formája. Ha most szögegyenes, akkor vágás után is az lesz. Szánj rá időt mosás után, hogy formázd a hajad és a következő mosásig lesz valami formája
2023. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a lépcsőzetes haj, utáltam. Az egyik barátnőmnek viszont nagyon jól áll.
2023. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!