Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta szőkitsem a hajam?

Hány naponta szőkitsem a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ki szokitettem a hajam, szepen le szivta az egeszet, csak eppen csibe sarga, nehany helyen foltos. Mikor szokitsem ujra? Es uttana mikor fessem be szoke hajfestekkel?
2023. aug. 24. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Naponta?! Hetente!
2023. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) Akkor mennyi idő mulva szőkithetem újra a hajam? És utánna mennyi idő múlva festhetem be?
2023. aug. 24. 16:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérlek keress fel egy fodrászt 🙏
2023. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fodrászhoz menni☺️ Magamnak szeretném megcsinálni, ezért tettem fel a kérdést is :) ugyhogy kérem,valaki válaszoljon :)
2023. aug. 24. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
A hajad érdekében keress fel fodrászt, nem véletlen tanulja valaki, illetve vannak különböző technikák, amik nem roncsolják a hajat annyira 🤦🏻‍♀️ neked ez ér annyit hogy tönkre teszed?
2023. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer le irom. Nem áll szándékomban fodrászt felkeresni. Ide kint egy szőkítés az én hajamra ami fenékig ér egy szalonban 200eurotol kezdodik, azaz majdnem 80ezer forint :) tehát meg oldanám magamnak, ha valaki segitene hogy milyen időközönként szőkítsem, és fessem ☺️
2023. aug. 24. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Havonta.

Fodrász vagyok.

2023. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De egyébkent az első leszőkítés után mehetett volna rá a szín, mert akkor még nyitva vannak a kutikulák.

Így havonta, ahogy írtam. Elrontottad. Előbb kellett volna kérdezni. Lehet nem marad amúgy hajad, erre az opcióra mi a terv?

2023. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom, masodik leszokitesnel egybol festhetem akkor? Remelhetoleg hatha marad, szokitette mar a hajam a baratnom csak nagyon regen, akkor egymas utan 2x szokitettuk fekete dobozos hajfestek utan, birja a hajam hala a jo istennek, most elso szokites utan puha maradt, nem lett szalkas, vagtam belole 10cmt kb ,pakolas, balzsam stb…
2023. aug. 24. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, akkor második szőkítés után menjem rá a szín.

De egy hónapot én várnék. És szőkíts most úgy, hogy a tövekre először és a foltokra, aztán a sárga részekre, utoljára pedig a hajvégek maradjanak.

2023. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!