Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális a dauer utáni hajhullás?

Normális a dauer utáni hajhullás?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja begöndörítettem a hajamat. Mindig is gyorsan zsírosodó, erős hajam volt, viszont a dauer után elég szépen kiszáradt. Szerencsére ez egy két-három hét után helyreállt és viszonylag egészséges állapotban van. A fejbőröm nem viszket, nem látok semmi elváltozást. Az egyetlen dolog ami aggaszt, az a felerősödött hajhullásom. Elég beletúrni, vagy csak enyhén megcsípni egy tincset, és egy két-három szálat mindig ki tudok szedni. Lehetséges, hogy ez maradandó hajhullás, és biztonságos-e újracsináltatni? Fodrász csinálta, Schwarzkopf dauervízzel.

2023. aug. 24. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Valami nagyon nem stimmel, én több mint tíz éve daueroltatok, de ilyet nem tapasztaltam
2023. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két-három hajszál kiesés az semmi. Lehet, hogy daueroláskor megtört a töve és letörik. Amúgy egy nap kb 60 szál is kihullhat -ezt régebben mondták, ma már 80-100-at mondanak, hogy az még normális. Szerintem ez már sok. A napi többszöri átfésülés jót tesz a hajnak.Ha még sokáig hullik és napi szinten sok akkor egy labort csináltatnék TSH, legyen benne.
2023. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy a 2-es mondja.

Valószínűleg leégették a hajad, és a tovetol törik le az egész. Egy teljes vérkép azért nem ártana.

2023. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!