Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akne hegek PTSD szeru allapotb...

Akne hegek PTSD szeru allapotban tartanak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mar kiprobaltam mindent hogy javuljon


Jelenleg nyers vegan eletmodot elek, meg sokszor vizbojtolok, de ez a radikalisan egeszseges eletmod is elidegenit mindenkitol mivel normalis ember nem szorul ra


Ezen kivul a stresstol valszeg a hajam is beoszult, jovohetutan leszek 30 eves


Teljesen kiábrándultam mindenbol, jarok pszichologushoz de ez nem eleg nem mukodik


29f


2023. aug. 31. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen életmódot élsz nem fog javulni. Korábban is ilyen volt a bőröd?
2023. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De pont, hogy ez javít rajta, semmi más nem. egy stresszes időszakban kezdődött, 5 óra alvást 2 évig, az is rossz minőségű, és utána pedig egésrz napos stress a munkától amit nem élveztem


Már 4 éve, hogy elmúlt a szituáció, de a helyzet, habár javult, de nem annyit, hogy megnyugodjak

2023. aug. 31. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagyis régen a munka miatt stresszeltél most meg a bőröd miatt. Tehát a helyzet ebből a tekintetből semmit sem változott. Amíg így gondolkodsz addig nem fog semmi változni. Milyen kezeléseket próbáltál?
2023. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hogyan gondolkodjak másképp, felnőttem, minden az én felelősségem innentől, csak én gyógyíthatom meg magam, és ebben nem sok segítségre számíthatok másoktól.. az életmódomat kell helyre hozni és tartani évekig, hogy javuljon


Kezelések:

Külföldön voltam akkor, az a neve, hogy alámetszés (subcision)

Microneedling

RF needling

Hámlasztó kezelése


Ami még nem volt az a PHENOL PEEL, és lézer sem volt, de lézerről annyira nem sok jót olvastam, úgyhogy inkább a phenol peelt csinálnám legközelebb

2023. aug. 31. 16:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyéb tipp?
2023. aug. 31. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit használsz a bőrödre? "Sima" kozmetikai kezelésen nem is voltál?
2023. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De egy évig jártam kozmetikushoz, tavasz óta nem járok, most máshonnan próbálom megközelíteni a dolgot


Estére egy retirides nevu kremet, ami az amerikai tretinoin-nak az európai megfelelője. Reggel meg hidratáló, általában nivea krémet


De ezek nem sokat érnek, nem külsőleg jön a probléma, hanem valami belülről okozza, de már eléggé elvette az életkedvemet, nem sok kedvem van semmihez


Csak ahhoz, hogy azt csináljam ami meggyógyít

2023. szept. 1. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A Niveát inkább ne használd, és a tretinoin is borzasztó káros tud lenni a bőrre ha hosszú időn keresztül és rendszeresen használod. De igazából ahogy látom bármit írok semmi nem tetszik, ezért nem is jön mástól válasz. Saját magadat betegíted meg és teszed tönkre. Főleg ha voltál teljes kivizsgáláson, góckutatáson, stb. és minden eredményed teljesen jó.
2023. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

miért betegíteném meg saját magam? Keresem a megoldást de nem találom


Vagyis haladok felé de ilyen tempóba kb 40 éves leszek mire valahogyan ki fog nézni..


Nem írtál semmit?!

2023. szept. 3. 14:56
 10/10 A kérdező kommentje:
reményem van, hogy 40 éves kor előtt javul, de így hogy lassan 30 leszek, elég frusztráló, hogy a 20as éveimet kidobhatom az ablakon ez miatt
2023. szept. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!