Zsíros hajra sampon?

Figyelt kérdés
2 nap után mar zsíros a hajam és nem tudom, hogy mit csináljak vele. Hiába hetente mosom semmi változás. Tudnátok ajánlani olyan sampont ami ez ellen segít, vagy bármit mert már nagyon unom, hogy nem bír ki csak egy napot😕

2023. szept. 5. 20:28
 1/6 anonim válasza:
76%

Ilyen alkat vagy, hormonok stb


Hajfestés fél - egy napot tol rajta


Amúgy mosd naponta, 2 naponta. Igénytelen a heti 1. Sosem fogvaltozni

2023. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Dm be kaphato Szalicilsav,de fejborre vedd,mert van olyan is ami arcra valo

[link]


Nekem az is bevallt hogy minden hajmosas elott kimosom a hajkefem,ezaltal a zsir nem marad a hajkefebe

Sampon ami a zsirosodas ellen bevalt a garniertol ez a sampon:


[link]


Minnel tobbet mosod annal jobban zsirosodik, ha pl otthon vagy es nem mesz sehova es zsiros akkor told kiba hajmosast vagy szarazsampont hasznalj


A hajolajat csak a vegere rakd fel

2023. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Szalicilsavat meddig hagyod a hajadon?

2023. szept. 6. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kettes válaszoló vagyok, de a Revoxos szalicilsavat én is próbáltam, és én az utasításnak megfelelően kb. 20 percig hagytam fent. Amúgy sajnos nekem ez a hajszérum nem hozott változást.
2023. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fiatal vagy még dolgoznak a hormonok. Hagyd a drogériában kapható samponokat, semmi hatóanyagtartalmuk nincs. Fodrászkellékesben, professzionális termékeket vegyél. Pld:

[link]

Nagyon jó sampon, kb 1 hónap használat után kezd hatni. Még az 5. napon is vállalható lesz majd a hajad. A párnahuzatod annyiszor cseréld amikor a hajadat megmosod, keféket fésűket minden hajmosáskor ki kell mosni. Hajvasaló lapját is tisztitsd, ha használsz. Törölközőket szintén mindig kimosni. 2x samponozz, és higitsd a sampont. Balzsamot is tegyél, de szigorúan a hajvégedre. Almaecetes öblités nagyon jót tesz a hajnak. 1 dl almaecet 1 liter vizben. A hajmosás öblités végén ráöntöd a hajra és belemasszirozod a fejbőrbe. Ne öblitsd le vizzel. Az ecetszag elillan amikor száraz lesz a hajad. Az almaecet bezárja lesimítja a hajszál kutikula rétegét ezáltal tükörfényes és könnyen fésülhető lesz, kevésbé zsírosodik. Ja és ha lehet akkor a szilikon tartalmú termékeket kerüld.

2023. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nagyon jól elmagyaráztad, köszönöm😊
2023. szept. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!