Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy rendbe hozzam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete lett kiszőkítve a természetes sötét barna hajam, ombre lett. A szőke tincsek árnyalata pedig sötét szőke. Már szőkítés előtt is nagyon száraz volt a hajam, most pedig még inkább az. A szín szép és nem is áll rosszul de mégis megbántam az egészet.


2 kérdésem van:


Leghamarabb mikor festhetem vissza a hajam sötét barnára? Mennyit kell pihennie?


Milyen termékeket ajánlatok száraz hajra? (elsősorban drogériában beszerezhető termékek érdekelnek)



2023. szept. 6. 11:23
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%

Kb. bármikor visszafestheted de felesleges. Ami ki lett szőkítve, az ugyanolyan száraz marad, mert a roncsolás már megtörtént és az a barna festék alatt is ott lesz, ha épp nem dobja le a szőke. Egyszerűbb lenöveszteni, ha már úgyis ombre és nem mellesleg kifizetted.

Próbálj ki valamilyen hajolajat amit mosás előtt kell a hajban hagyni, egy jó balzsamot és hajvégápolót. Nekem a Difeel olajak váltak be, balzsamból Kallos nagy bödönös pakolást használok, a végekre meg argánolajas cuccot változó márkáktól. Igazából azt vettem észre, hogy nincs ordító különbség a drága és a sima sajátmárkás termékek között (hosszú, színezett, száraz hajam van).

2023. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!