Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy korpás és hullik a hajam és zsírosodik. Nem tudom melyik az a sampon vagy hajvitamin ami nem drága és megszünteti ezeket a problémákat

tanácsokat ötleteket szeretnék kérni előre is köszönöm



2023. jún. 6. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Kopaszra le az egészet, és minden probléma megoldva.
2023. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# barom.

A zsírosodást semmi, de korpára Nizoral. Hajhullásra nézz tonikot (pl. Alpecin) és valamilyen koffeines sampont.

2023. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es, ne foglalkozz az 1-es válaszolóval, minden hajjal kapcsolatos kérdéshez ezt írja, teljesen mindegy mi a kérdés. Nemrég írtam, hogy akadjon már le erről, erre engem pontoztak le...


Kérdező: igazából ezt a 3 dolgot okozhatja egy dolog is, jobb lenne megnézetni. Lehet az is, hogy kétféle korpa van a hajadon, mert van ugye a száraz korpa (ez az ami hámlik) és van a zsíros korpa, ez nem fog hámlani ellenben bevonja a hajszálat a tövénél, a hajhagyma nem kap emiatt oxigént és kihullik. Keress fel valakit, aki mikrokamerával megnézi a hajas fejbőrt, mert ez csak ott fog látszani.

2023. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalatom tudom ezzel kapcsolatban megosztani. Elképesztően zsíros a hajam, anyukámnak is ilyen fodrászom azt mondta genetika, ezzel nem lehet mit kezdeni hiába mosom ritkábban nem valószínű, hogy javulni fog és valóban így volt. Nekem már másnap zsíros hajmosás után szóval tényleg elég durva, pedig duplán mosom. Aztán tiktokon láttam a rozmaring főzetet, hogy egészségesebbé teszi a hajat és növeszti, így vettem egyet a Spárban és kifőztem, majd fújogattam a hajamra. Azóta rengeteg babahajam van és ezt nem is mondták, de nekem azóta a korpám is megszűnt. A hajzsírosodásra pedig én azt csinálom, hogy hajmosás után (én mindig este mosok hajat) egyből kicsit behintőporozom a fejbőröm. Nem nagyon csak kicsit, mert az felszívja a zsírt, így nekem sikerül kitolni a hajmosást napokkal. Sokkal jobb. Szerintem megéri kipróbálni. Remélem tudtam segíteni.
2023. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik hogy ez mind egyszerre kezdett jelentkezni! Nem is értelek! Meg hogy olcsón... Én csak a korpával szenvedtem mert hidegben is jártam futni +edzőteremből hazafelé is megfázhatott a hajam. Nisoral 4000 de a kezdeti pár napi siker után ugyanolyan lett! Ami bevált az a Dercos, de ez 6 felett van. Szóval kapásból 10000 a korpa! Úgy, hogy sok tízezerért alapból szedek egy táskányi vitamint!
2023. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!