Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan annyira gáz, hogy...

Komolyan annyira gáz, hogy szőrös a hónaljam? 17F

Figyelt kérdés
Tegnap suliban egy rövidebb ujjú pólóban voltam, és kikandikált a hónaljszőröm, amit olyan 2-3 hete nem borotváltam le. Egy csomóan kiröhögtek ezért. Tényleg ennyire gáz? Strandra már nem járok, jelenleg csajom sincs, akkor komolyan még most is elvárt, hogy folyton simára legyen borotválva? Velem egykorú srácok, ti mindig borotváljátok?

2023. szept. 15. 17:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Igen,gáz.Tartsd rendben magad.
2023. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz. Csak az emberek szeretnek mindenbe belekötni.
2023. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Gusztustalan,igénytelen,ha látszik a hónaljszőrzet.Főleg nyáron mikor csatakos az izzadságtól,meg a rákent/fújt szerektől.Jó,egy férfi ne legyen csupasz-megfelelő géppel le lehet szedni pár mm-sre.Ne várd meg míg másoknak feltűnik.
2023. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3: Nyáron, mikor gyakran mutatkozom félmeztelenül, természetesen mindig borotválom ott is, meg a hasamon, hónaljamon is... csak most, a strandszezon végeztével hagytam egy kicsit...
2023. szept. 15. 18:07
 5/24 A kérdező kommentje:
Mellkast akartam írni, bocsánat, nem hónaljat még egyszer...
2023. szept. 15. 18:14
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

Hát az ugató hónaljkutya, ami kilóg a pólóból, az gáz. Nem kell csupasznak lenni, le lehet vágni 1-2 centisre is.

Egyébként azt cikibbnek tartom, hogy most itt háborogsz a hátuk mögött, miközben strandra azért megcsinálod érdekes módon, mert jaj mit szólnak mások. Hasat borotválni meg aztán über égő amúgy. Férfi vagy, nem Victoria’s Secret angyalka.

2023. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
jobban izzadsz ha nem borotvalod.
2023. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, mit szólnak rá mások, akkor ne foglalkozz vele! Ha meg az a fő szempont, akkor igyekezz megfelelni a környezetedben lévők elvárásainak! Jómagam speciel a saját igényeimnek megfelelően alakítom (borotválom vagy hagyom természetesen) a testszőrzetemet. 😊
2023. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Én ezt a problémát úgy oldottam meg hogy testszőrnyírót használok.

Amúgy kevébé büdösödik és a stift is jobban felvihető ha borotvált

Philips oneblade erre nagyon jó nem kell bíbelődni sokat 3 naponta tükör előtt átmész a hónaljon alig fél perc az egész

2023. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
A hátad is lehet szőrös, csak lóvéd legyen! Attól nedvesednek a csajok.
2023. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!