Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan annyira gáz, hogy...

Komolyan annyira gáz, hogy szőrös a hónaljam? 17F

Figyelt kérdés
Tegnap suliban egy rövidebb ujjú pólóban voltam, és kikandikált a hónaljszőröm, amit olyan 2-3 hete nem borotváltam le. Egy csomóan kiröhögtek ezért. Tényleg ennyire gáz? Strandra már nem járok, jelenleg csajom sincs, akkor komolyan még most is elvárt, hogy folyton simára legyen borotválva? Velem egykorú srácok, ti mindig borotváljátok?

2023. szept. 15. 17:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

Dehogyis gáz. Elvégre férfi vagy. Nyáron én is rendszeresen szedem, de mióta nincs strandszezon én se borotváltam le.


Gimiben még borotváltam, mert akkor úgy éreztem jónak. Az osztálytársaim is szinte mindenki borotválta. Egy srác volt, aki sosem szedte le a hónaljszőrét, de senki sem piszkálta emiatt. Még téma sem volt soha senki hónaljszőre.

2023. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
63%
Kíváncsi lettem,azok a pasik akiknek természetes a hónaljszőrük,milyen izzadásgátlót használnak és hogy?A dzsumbujra kenik/fújják a cuccot?A gyártónak mi a véleménye?A bőrön vagy a szőrőn hatásosabb az izzadásgátló?
2023. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#22


Én simán ráfújom a szőrre, meg a golyósat is rákenem. Ugyanúgy használ.

2023. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én úgy kb 15 éves korom óta borotválom. Sose tudni mikor megyek nőhöz, és még ha nem is feltétlen zavarná őket engem akkor is.
dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!