Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem elektromos...

Tudnátok nekem elektromos borotvát ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan elektromos borotvát keresnék, amely teljesen simára borotvál, mint egy hagyományos borotva. Nagyjából 2 éve használok Philips Onebladet de az nem borotvál simára, sörtéket hagy.


Legutóbb mikor fodrásznál jártam, egy "bőrgép" nevű eszközzel ment át a hajam alsó részén, és teljesen sima "babapopsi" szerű hatást ért el vele. Ugyan ilyen minőséget keresnék csak arcra.



2023. szept. 21. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olyan elektromos borotvát keresnék, amely teljesen simára borotvál, mint egy hagyományos borotva."


Na ilyen nincs. A kés és a bőr között ott van a szita, annak a vastagságától sosem lesz rövidebb a szőrszál.

2023. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Braun csúcs típusainak elég vékony szitája volt és igen sima eredményt adott. Ugyanakkor zajosabb és rezgős volt, így nem volt olyan kellemes a használata. A Philips három körkéses készülékeit használom én is és Apám is évek óta és meg vagyunk velük elégedve.
2023. szept. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha teljesen simára akarod vágni, akkor hagyományos DE (double edge) biztonsági borotva kell hozzá
nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!