Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » One Blade borotva pengecsere?

One Blade borotva pengecsere?

Figyelt kérdés
Megéri a One Blade borotva? Néztem hogy cserélni kell benne a pengefejet időközönként ami nagyon drága. Illetve nem is nagyon értem. Most egy Braun borotvát használok pár éve és semmi pengecserére nem szorult vagy ilyesmi.. Ti elektromos borotvákba szoktatok pengét cserélni?

2023. jún. 12. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem

Szinte simára borotvál

Nem is nagyon pattog ki

Borotvahab se kell

Szóval megéri

3-4 havonta kell cserélni egy penge 6.000 ft szóval megéri

2023. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem akarok borotvára előfizetni :D Nekem olyan kell amit megveszek és nem költök rá többet
2023. jún. 13. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

2


Hát,akkor vegyél egy borotvakést meg a hozzátartozó kellékeket; fenőszíjat,fenőkövet...Aztán azt használhatod életed végéig.Akár 100 évig is,anélkül,hogy költenél rá..

Minden más borotvakészségre költeni kell néha.

2023. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de safety razor
2023. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!