Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás vagy olajozas közben...

Hajmosás vagy olajozas közben jobban hullik a hajatok?

Figyelt kérdés

Már egy pár hete figyelem,hogy mosás vagy olajozas közben mintha jobban hullana a hajam,mintha csak szárazon atfesulnem.

Vagy jobban hullik,vagy csak jobban szem előtt van a haj,mert a Csaba hullik ahol látom.

Ti tapasztalatok ezt?

Dokinál jártam egyébként,meg egy gockutatas van hátra,de minden más rendben van.

Bár sajnos trakcios alopeciat állapított meg a doki,mert sajnos sokáig szorosan mindig lofarokban hordtam a hajam.. :/

Most próbálok vigyázni rá,nem olyan szoros,és használok rá oldatot is,ezek mintha segítenének,látok új hajszálakat.



2023. szept. 23. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy hajra milyen vitaminokat ajánlanátok? 🙂

Most tricovelt szedek,de hátha segíthetek meg máshogy a hajamon

2023. szept. 23. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ősz van, ilyenkor mindenkinek jobban hullik, nekem is. 23/L
2023. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor a hajamat megmosom, akkor kihull azért néhány hajszál, de a legtöbb akkor hullik ki, amikor hajmosás után elsőnek megfésülködök. Akkor sok kihullik viszonylag, de utána a többi fésülködésnél kevesebb. Én ezt még normális mennyiségnek tartom. Viszont szerintem amúgy nem csoda, hogy hajmosás közben több hullik, meg én is úgy tudom, hogy ősszel több haj hullhat ki. Nem tudom milyen mennyiségről beszélsz, de ha jól tudom, napi 50+ szál kihullása is normális lehet, és ha az embernek hosszú a haja, akkor az az 50 szál rengetegnek tűnhet, pedig az is lehet normális még.
2023. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,ez még valószínűleg normális hullas,és az őszi hajhullás teljesen kiment a fejemből 🙂

Kicsit ijesztő azért,de remélem ez még teljesen normális tényleg😄

2023. szept. 23. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Elvileg napi 100 szalig nincs gond, mondjuk azert az mar soknak hangzik. Ne aggodj, vegyel vitaminokat, keratint, koffeint hasznalj es minden rendben lesz🙂
2023. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2023. szept. 23. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Forcapil kapszula nekem többször segített. Hajmosáskor jön ki a legtöbb hajszálam. Gondolom azok amiket a hajlakk visszatartott.A napi 100 az tényleg sok, régebben napi 60-at mondtak.
2023. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!