Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vadhússal milyen orvoshoz...

Vadhússal milyen orvoshoz kell fordulni hogy leszedje?

Figyelt kérdés
Fülemen nött egy hát elég nagy vadhús,sajnos nem foglalkoztam vele,nem kenegettem az elején hogy elmúljon,ezért már jó nagyra nőtt vadhús van a fülemen piercing miatt. A piercinges azt mondta hogy menjek vele bőrgyógyászhoz, ténylsg oda menjek, tud kezdeni valamit vele? Levágja vagy kit fog vele csinálni?

2023. szept. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz.
2023. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit fog vele csinálni*? ,ezt akartam irni.
2023. szept. 28. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Függ a méretétől és az állapotától lehet leveszi lehet krémet ad rá.

H leveszi érzéstelenít előtte, szóval nyugi.

2023. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász nem veszi le, csak továbbküld sebészetre, ahol érzéstelenítés után levágják. (Persze ez függ a méretétől. Ha kicsi, akkor tényleg csak kenőcsöt ír fel, ami vagy használ vagy nem, és a sebészet sem biztos, hogy megcsinálja... orvos függő)
2023. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sebészetre célszerű inkább
2023. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem lábujjamon volt benőtt körömágy miatt, de idővel leszáradt magától.
2023. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül fül orr gégészeten szedték le(levágták)
dec. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!