Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamasz, fiatal felnőtt srácok,...

Kamasz, fiatal felnőtt srácok, ti bortváljátok odalenn?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mert mindenki mást mond nálunk, mindenki máshogy csinálja. Teljesen valahogy nem akarom letolni, de sokan azt mondják (állítólag a legtöbb csaj elvárja), hogy az az alap. Tényleg alap, mostanában is még a legtöbben csupaszok? Mit tegyek, alakulóban vagyok egy lánnyal és nem akarok gáz lenni?

2023. okt. 7. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Csupasz
Nagyon rövidre trimmelt
Igazított, trimmelt
Természetes
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tegnap voltam 14 éves, de azért nem is a 70-es években.


2004-ben voltam 14 és akkor volt az első együttlétem az akkori barátnőmmel, nekem akkor még nem volt letolva, barátnőm már csupasz volt akkor. De egyszer rákérdeztem, hogy szeretné ha én is az lennék, de azt mondta neki mindegy. Egyszer "megleptem" és végül is csupasz lettem, tetszett neki. Röviden ennyi.


Szerelem volt, 14 évesek voltunk, nem igazán számított így belegondolva.

2023. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vegyél trimmelős borotvát philips one blade. Azzal rövidre tudod nyírni.
2023. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Igen, általában borotválni szoktam. Kényelmesebb és (szerintem) esztétikusabb is, ha csupasz. :DD 18/F
2023. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csaj elvárja?! Te ne mások elvárásainak akarj megfelelni, úgy legyél, ahogyan te jól érzed magad. A te tested, te életed, nehogy már más szabja meg, hogy hordd az intim szőrzeted.
2023. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem natur
2023. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves korom óta borotválom vagy nagyon rövidre trimmelem


27/f

2023. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hosszu szerintem ne legyen mert igenytelen, csupasz vagy nagyon rovid, amelyik neked jobban tetszik
2023. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
79%

Én kb 18 éves korom óta borotválom. Nekem jobban tetszik így


22 L

2023. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem borotváld le
2023. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A csupasszal nem lehet mellélőni. Ha a csaj mégis jobban szeretné a szőröst, akkor sem lesz gond a csupasszal, mert látja hogy foglalkoztál a dologgal, és ez ápoltságot sugall. Majd legfeljebb hagyod megnőni a kedvéért.


Nekem 25 éve csupasz már, és sosem volt egyik csajnak sem taszító csupaszon. :)

2023. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!