Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamasz, fiatal felnőtt srácok,...

Kamasz, fiatal felnőtt srácok, ti bortváljátok odalenn?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mert mindenki mást mond nálunk, mindenki máshogy csinálja. Teljesen valahogy nem akarom letolni, de sokan azt mondják (állítólag a legtöbb csaj elvárja), hogy az az alap. Tényleg alap, mostanában is még a legtöbben csupaszok? Mit tegyek, alakulóban vagyok egy lánnyal és nem akarok gáz lenni?

2023. okt. 7. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú semmiféleképpen ne maradjon. A rövidet, csupaszat könnyebb is tisztán tartani, meg nagyobbnak is néz ki simán ;)

És nem is jó úgy szopni, hogy szőrszál megy a szádba..

2023. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Leborotválod, ha nem jó úgy is visszanő. Nem kell ennyire túlgondolni.
2023. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem borotválom mer nekem még alig nő. Talán majd késöbb
2023. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor trimmeltem. Azóta megvolt minden, mondta, h nem zavarja, lehet amilyen akarom, szóval én maradtam a természetesnél azóta. De őt nem zavarja, szerinte jól áll. Köszi mindnekinek a jó tanácsot! Szerintem túlgondoltam.
máj. 6. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!