Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az apàm 48 éves én 18 vagyok...

Az apàm 48 éves én 18 vagyok és az mozgat ,hogy ennyi idősen a kor milyen fizikai hatással van rá, ugyanolyan fizikai állóképessége lehet mint nekem ( ő jó izomzattal rendelkezik mivel sportolt), szóval a komolyabb fizikai erőfeszítéseket. ?

Figyelt kérdés

Is ugyan úgy végigtudja hajtani mint én? (Nemvagyok hülye tudom nem egy 80 éves ember aki semmit nem tud már semmit csinálni, csak én a fizikai “demenciára” lennék kíváncsi érinti e ennyi idősen őt vagy hasonló korú férfiket.

Értelmes hozzàszólásokat várnék



2023. aug. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én és apám között 39 év van. Én 18, ő 57. Demensnek amúgy nem mondanám, bár vannak furcsa dolgai, pl a mosogató csurgatójában a felfelé álló kés. De demenciának nem mondanám.


Fizikailag is amúgy nagyjából még rendben van, nincsenek túlzott problémái, csak max néha fáj a háta.


Nyilván a 48 azért nem fiatal, de ettől függetlenül apád ugyanúgy képes mindent megcsinálni amit te, csak talán kicsit nehezebben.

De erről inkább őt lenne érdemes megkérdezni, hisz mi, random ismeretlenek nem fogjuk tudni megmondani. :D

2023. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a csekélységet figyelmen kívül hagytad, hogy apád képességeinek, tulajdonságainak csak a felével rendelkezel, a másik felet anyád adta az ő génjeivel. Így aztán lehetsz az apádnál jobban teljesítő, meg kevésbé teljesítő is. Az sem lényegtelen, hogy 18 évesen még nem jutottál el fizikai képességeit csúcsára, apád viszont már túl van a csúcson.
2023. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen és apám tudná hozni a csúcsot még ennyi idôsen mivel jó fizikummal rendelkezik?
2023. aug. 22. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy átlagban az ilyen idősek
2023. aug. 22. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Apád még jobban birja a fizikai megpróbáltatást .Te előbb dőlnél ki a sorból.
2023. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Apám 53 és szerintem jobban teljesít tőlem és öcsémnél is.Azt hozzá kell tenni hogy neméppen átlagos,mert 178 cm magasságához 110 kiló és nem zsíros!!Baromi erős, és jó kondiban van.Nem is nézik 53 nak.Hozzá képest én még sehol sem vagyok,pedig én is sportolok és 22 vagyok,öcsém 20.

Annyi baja van hogy a látása már nem a régi,most csináltat szemüveget ehhez hozzájön még hogy időnként fájlalja a vállát.Ez viszont ritka és évente 2-3 alkalommal fordul elő.Gondolom izület lehet.Ezenkívül semmi gyógyszert nem szedett és orvoshoz sem járt.

Szval nagyon változó ez a dolog hogy ki milyen állapotban van/lesz x évesen!

2023. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!