Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok! Borotváljátok a...

Srácok! Borotváljátok a lábatokat? Ha igen, milyen okból?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több pasit látok, akinek csupasz a lába. Miért borotváljátok? Hogy veszitek észre, csajoknak bejön? Kort is írhattok.

2023. okt. 8. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem beretvállom
2023. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én csak a szőrt szoktam borotválni róla.
2023. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindenemet szőrtelenítem, így a lábamat is. A párom (szintén fiú) nagyon szereti így, én pedig azt, hogy ő is teljesen csupasz. 24F
2023. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.én borotválom.Nagyon durván szőrös,zavar és sok megjegyzést kaptam rá.Amúgy is szőrtelenítem a felsőtestemet és fura volt,hogy fent csupasz,lent meg bundás.Én jobban érzem magam így,nem tudom kinek mi jön be,akivel eddig voltam,senkinek nem volt vele baja. Nyilván nem tetszik mindenkinek,de nekem sem tetszik mindenki.
2023. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen nyírom. Mert erős, sűrű, fekete és nyolcszor szőrösebb, mint az átlagnak, aki könnyen 6uzizik másokat emiatt, de nem neki kell úgy kinéznie, mint egy majomnak. Akinek nem tetszik, nem egymást keressük, jó napot.
2023. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nincs értelme.
2023. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2023. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagy sűrű lenne borotválnàm de igy nincs rà szükségem
2023. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Borotválom évek óta.

Szőrtelenül jobban tetszik nekem.

A csajoknak is nagyrészt bejön, bár van akinek meg teljesen mindegy. Olyan csajjal viszont még nem találkoztam akit zavart volna a szőrtelenségem, és kérte volna hogy visszanövesszem.

2023. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem borotválom a lábamon a szőrt mert nem túl nagy és a napozás során egyébként is ki szűkül az a kevés szőr.

A mellkasomat és a hasamat viszont szoktam trimmelni, mert elég dús ott a szőrzetem.

Viszont van nagyon sok testépítő és úszó haverom, akik szinte tetőtől talpig mindenütt borotválják magukat, de náluk ez elsősorban a sporttal összefüggő praktikussági illetve esztétikai kérdés, és csak versenyidőszakban borotválják magukat vagy egymást.

2023. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!