Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok! Borotváljátok a...

Srácok! Borotváljátok a lábatokat? Ha igen, milyen okból?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több pasit látok, akinek csupasz a lába. Miért borotváljátok? Hogy veszitek észre, csajoknak bejön? Kort is írhattok.

2023. okt. 8. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"kiszőkül"
2023. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom. Sajnos nagyon szőrös vagyok mindenhol,már gyerekkoromban is szőrösebb voltam mint a többiek,emiatt sokat cikiztek,kellemetlen volt,mellesleg én is utáltam a szőrösségemet.
2023. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

De azt ugye tudod, hogy a borotválással a szőrzet csak erősebbé és dúsabbá válik?

Gondolom, a természet nem véletlenül a férfiakat "szőrössítette meg" és nem a nőket...

2023. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Én anno tavaly tavasszal nyírtam le 5mm-esre kíváncsiságból, és megtetszett, szóval 2 hetente rendszeresen nyírtam. Utána nyáron úgy voltam vele, hogy akkor megnézem milyen ha 0-ssal szedem le, majd leborotváltam, és megtetszett.


Azóta cosplay miatt is borotválom, mert nem előnyös annál a karakternél, ha yeti vagyok, meg nekem jobban bejön így, igaz amúgy sem vagyok egy túlzottan szőrös típus.


Anno kipróbáltam ezt a veet wax stripset, nem jött be, az epilátor meg rohadtul fájt, szóval marad a borotva, meg a nullásgép

2023. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl szőrös, átlagnál jobban. Ez a fő ok. Nem tetszik magamon se, valamint nélküle 'tisztábbnak' érzem magam. Nem hullik, nem szőrös minden. Régebben negatív kritikát is kaptam rá egyébként. Irigylem azt, aki alapból kevésbé szőrös.

Jobban szeretem amúgy a gyantát, mert borotva kb fél nap után szúr. Epilátort próbáltam, nem igazán bírom a fájdalmat se és a bőröm se annyira kedveli. Ellenben gyantát szinte meg se érzem. Gyantázás után 1-2 mindig marad, arra mondjuk jó az epilátor. Trimmelni próbáltam, de nagyon nagyon hülyén néz ki szerintem. Rettentően látszik. IPL max a következő lépés.

Csajoknak meg úgy vettem észre többnyire mindegy. Le van gyantázva, rohadtul nem tűnik fel, hogy alapból szinte szőrtelen típus vagy vagy te csinálod. Persze nyilván sejti, ha nincs rajtad 1 szál se, de ha nincs valami szőrfétisszerűsége nagy gondot nem okoz. Nyilván van akinek kizáró ok, de ugyan úgy akinek pozitívum. A lényeg, hogy hátrányát nem tapasztaltam és jobban érzem magam szőrtelenül, mint szőrösen.

#13: de azt ugye tudod, hogy ez egy tévhit?

2023. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!