Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi arcápolási rutint hogy...

Leclerc kérdése:

Férfi arcápolási rutint hogy kéne kinézzen?

Figyelt kérdés
Pikkelysömöröm van, száraz a bőröm kb mindenhol, 27 éves vagyok. Testre napi szinten tolom a testápolót, de az arcomra eddig nem nagyon figyeltem. Mikkel érdemes kezdeni?

2023. okt. 20. 09:10
 1/1 anonim válasza:
Eloszor is borgyogyasz, en nem ertek a specifikus problemakhoz. Masodsorban ami jo hidratalasra az a hidratalo krem es a hialuron mint hatoanyag. Tenyleg nem tudom mit kell kezdeni s pikkelysomorrel, de ha szaraz az arcod akkor szaraz borre valo dolgokat kell venni. De lehet, hogy a test vedekezo mechanizmusa es nagyobb baj lene, ha normalis lenne a borod azert szaritja ki. Nem tudom, de: borgyogyasz. Ha van meg barmi irj nyugodtan privatban, szivesen beszelek a borapolasrol hosszabban
2023. okt. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!