Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arc jegelése valóban...

Az arc jegelése valóban hatásos pattanásokra?

Figyelt kérdés
akárhányszor lejegeltem az arcomat ,sose volt változás hetekkel utána sem. pedig sok oldal is írja hogy milyen jó hatása van ,tavaly mintha segített volna , idén már semennyire..

2023. okt. 3. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább valamilyen jellegű antibiotikumos vagy cink tartalmú krém. Esetleg Ichtiolos-kénes szarito stift, pakolas. Jég inkább a vérkeringésre hat, ráncok-pórusokat húzza össze. Pattanás gyulladás baktériummal.
2023. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az arc jegelése semmire nem jó, ezt is csak a tiktok hozta divatba minden ok és indok nélkül. Ha rendszeresen vannak pattanásaid akkor ennek megfelelő bőrápoló termékeket használj, ha pedig csak pár havonta jön ki 1-2, akkor tökéletesen elég rá valamilyen gyulladáscsökkentő krém (nekem a Kék kenőcs 2 nap alatt elmulasztja).
2023. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyulladásban lévőkön segít, én volt hogy úgy keltem hogy szó szerint mintha égett volna az arcom úgy belobbantak éjjel az aknéim. Erre nagyon jó volt a jég. Meg arra is amikor fel volt duzzadva az arcom.

Eltűnni nyílván nem fog tőle. De kb úgy képzeld el mint a hideg vizes borogatást.

2023. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!