Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha zsíros a bőröm?

Mit tegyek ha zsíros a bőröm?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a napi rutinod, milyen az életmódod?
2023. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lett egy normális arcápolási rutinom, úgy éreztem, hogy sokszor már nap közben úgy tocsog a fejem a zsírban, mint a fene... :D Elkezdtem egy normális arcápolási rutint, és habár az idők során a rutinomat kibővítettem több termékkel is, de amikor az elején elkezdtem egy normális lemosót használni, normális arckrémeket, már akkor látszott a különbség, szóval nem kellett hozzá olyan sok pénzt "elverni", nem kellett hozzá ezer termék.
2023. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rutin felállításban tudok segíteni.

Tanácsadó vagyok.

2023. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(#2 akkor te jól jártál, nekem az arcmosás után már egy órával olyan, mintha olajjal kentem volna be...

4 éve próbálok jobban figyelni a dolgokra, skinsmartos rutinvarázslóval próbálkozom/tam, de változtatnom kell, mert azon kívül, hogy könnyebb kinyomkodni az orromból a mitesszereket ugyanolyan pocsék minden...)

2023. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 azt megköszönném!:)
2023. okt. 22. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj üzenetet.

Mit használsz jelenleg, milyen rutinod van, mik a fő bőrproblémáid?

2023. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!