Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok zsíros bőrre...

Mit ajánlanátok zsíros bőrre arcápolásként? Van egy beautyofjoesonos fényvédőm az eltudom még használni vagy az sem jó?

Figyelt kérdés

Zsíros bőröm van és nagyon érzékeny. Most kicsit túl ingereltem mert nem a bőrtípusomnak megfelelő krémeket használtam.



Először mútlhéten ceravet használtam de az nem vált be.

Majd most kezdtem el használni a garnier rózsaszín kupakosát meg a revoxnak a tisztító gélét. Emellett van itthon aloevera


nov. 3. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Reggel:

Gyengéd lemosó, c-vitamin szérum, nicinamide, fényvédő

Este:

Ha sminkelsz olajos lemosó első lépésben, második a gyengéd lemosó, utána szalicilsav, de ez elég heti 2-3 alkalommal és hidratálás könnyed géles krémmel. A zsíros bőr egy típus, azt nem tudod megváltoztatni.

Illetve a az érzékenységet hogy kell érteni? Konkrét összetevő vagy tünetek vannak?

nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kevés dolgot bír el az arcom. Pédául eddig sosem volt nagyon problémás a bőröm csak zsíros volt meg szaraz kicsit az arcom egy részén és nem használtam semmit.



Most mióta használtam amiket leírtam nem tudom pontosan melyiktől de kialakultak miteszerek az arcon egy részén piros puklik jelentek meg mint a szunyogcsípés és az viszketett. Piros foltok máshol ami nem viszketett meg ilyen bőrszinű apró dudrok. Egy egy kis kb 2cm atmerőjű részet van egy recés tapintású rész most.



Az a fényvédő amit írtam az jó?

nov. 3. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a fényvédő kifejezetten egy könnyen beszívódó fajta, úgyhogy jó zsíros bőrre. Az összetevői is jók.
nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez összetettebb probléma. Akár a bőröd barrierrétegét is kinyírhattad, ha nem használtál hidratálókrémet.

De az is lehet, hogy purging, kezdeti rosszabbodás az új termékektől. Ilyenkor a mélyebben lévő mitesszerek, pattanások, dudorok előbb kijönnek. Az alkoholos termékek nem jók, szerintem a Garnier én van, bár nem tudom mi az a rózsaszín Garnier.

A fényvédő nagyon jó, amit használsz.

nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a rózsaszín kupakos micellás vízre gondoltam
nov. 4. 06:48
 6/9 A kérdező kommentje:

Milyen hidratálót ajánlanátok?


amivel szemeztem tegnap a geek and gorgeous hydration stationje

Vagy esetleg valami la rosche posayben gondolkodtam.

nov. 4. 07:13
 7/9 anonim ***** válasza:
A G&G jó. És elkezdheted nézni a skinsmart youtube csatornát. Nagyon sok tipp, videó van, hogy hogyan állíts össze rutint zsíros bőrre. De amit én írtam az 1-es kommentben, azt is kipróbálhatod. Én is tanácsadó vagyok.
nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A garnier rózsaszín micis vize jó összetevős, abban nincs alkohol.
nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
nov. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!