Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van vmi ötletetek? Szóval...

Van vmi ötletetek? Szóval elhatároztam h mégszebb leszek, nem mondom magam csunyának, de nah. Szépségtippek, trükökk kellenének!

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... tudunk szépségtrükköket írni, de sztem előtte kéne egy rövid leírás...

pl: ha a te hajad száraz, mi pedig pont az ellentétére írunk, akkor nem mentünk vele sokra, vagy ha a bőröd száraz, akkor azok a kenceficék, amiket leírunk kiszárítják az se jó...

Szóval érted! :)

2010. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hosszabíttasd meg a hajat,csináltass műkörömöt,szolizz,járj minden héten kozmetikushoz,fodrászhoz,márkás ruhákat hordj,légy beképzelt plázicicus... de lehet h ezek már megvannak.írd le,h min szeretnél változtatni :)
2010. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.válaszoló nem vagyo az és nem is szeretnék!hányingerem van az ilyenektől!

hhátt.nagyon zsiros hajam van és az arcbőröm is sajna elég töredezett a hajam vége

2010. okt. 19. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
jó fodrász! attól sokat változhatsz, szabadulj meg a tördezett hajszálaidtól, vágass egy jó frizurát, ha festetni akarod egy szép színt is, aztán alapozó, ha problémás a bőröd, nincs ezzel semmi gond, arcbőrödhöz illőt használj, jó minőségűt és ne egy kilót rakj fel, csak mértékkel, szempillaspirál is sokat dob és kitart egész nap, ennél ne sokkal többet, mert ez szerintem általános smink a mindennapokra és igényes is, aztán ruhaügyileg változtass, igényes, jól összepasszoló színekkel, ha az alakod nincs rendben azon is, figyelj oda, hogy mindig ápolt légy: köröm, haj (ne legyen zsíros), arcbőr, szőrtelenítés .... meg hasonlók, na remélem valamicskét segítettem, nem tudom mire gondoltál pontosan! jah és szoli - semmikép, ne károsítsd, sugározd magad, az műszépség ...
2010. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden nap egy pohar grapefuit amit te magad keszitesz el,jo kozmetikus ezutan a tanacsa,jo fodrasz es egeszseges etelek(mc donalds kilove)ha teheted fokhagyma,hagyma,erospaprika. tudom hulyen hangzik,de ez az igazi recept!!!!
2010. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!