Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnából sötét szőke?

Sötét barnából sötét szőke?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszinem sötét szőke amit fél évente világosíttattam vagy balayage volt,lényeg,hogy világosabb volt mindig mint az eredeti. Mostanra ráuntam,hogy folyton kisárgul,vissza szerettem volna festettetni az eredeti szinére,hogy növeszteni tudjam és nem szeretném tovább szőkíteni. Tegnap el is mentem a fodrászhoz ès sötétbarna hajjal tértem haza ami nagyon nem tetszik. Hogyan lehetnék újra sötétszőke/mézszőke? Nagyon károsítaná a hajamat ha ebből a barnából visszaszőkítenénk? Vagy mit tudok most tenni?

nov. 12. 07:06
 1/2 anonim válasza:

Én alapba sötétszőke vagyok. Volt világosabb szőke hajam is meg sötét barna is.

Nekem a sötetbarnát hanar ledobta az előző szőke. 3-4 hétig úgy volt aztán fodrász picit szőkítette és nagyin hasonló szíbt mint az eredeti ráfestett. Már 1 éve nem festetem a hajam. Nem is látszik h van még a festett részből is

nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm!
nov. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!