Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnából szőke, otthon?

Sötét barnából szőke, otthon?

Figyelt kérdés
Mit vegyek, mit hogy csináljak?

2014. júl. 18. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire sötét? Kb. hányas? Milyen szőkét szeretnél? Színén kivül milyen a hajad?
2014. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad? Sima hajfestékkel nem lehet megoldani, mert azok csak 3 tónusnyit képesek világosítani, az meg még nem az a szőke, ami az átlagemberek annak mondanak. Sötétszőkét csinálhatsz persze. Az otthoni szőkítést úgy, hogy nem is hallottál még róla, nem ajánlom, mert aztán a fodrásznak sem lesz könnyű helyrehozni, ha nem sikerül a művelet.
2014. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor + 9% oxi, aztán a választott árnyalatú szőke hajfesték rá gyenge oxival. Én így szoktam. De ha gyenge, vagy száraz a hajad akkor ezek után elég csúnyán tönkre fog menni.
2014. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Evaaaaaa válasza:
Többször kell blansolni (szőkítőpor +6os oxy ) legalabb ketszer.Kapsz egy csibesárga hajat.Ezután jöhet a kiválastott hajfesték,lehetőleg hamvasat vegyíl.Így lettem ezüst szőke.
2016. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!