Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hajhullás ellen ?

Mit tegyek hajhullás ellen ?

Figyelt kérdés

Már mindent kiprobáltam

Mindig is vékony hajam volt , de pár éve rettenetesen hullik

Főleg haj mosáskor


Használok rá

Ricinus olajat

Rozmaring olajat

Rozmaring vizet

Jojoba olaj

Az olajokat csak hajmosás előtt használom pakolásként !!


THE SILKY WAY termékeket használok , sampon,kondicionáló, balzsam , olaj


Plusz szedek olimps lab hajvitamint


Kérlek segítsetek

Hosszú combig érő hajam van , és rohadtul zavar hogy hullik és vékony

Köszönöm ha tudsz ebben segíteni! ♡


nov. 12. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nincs vashiányod? Az okoz hirtelen hajhullást.
nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
A-vitamint szedjél.
nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy laborra, a verkepbol kiderulhet ha belso problema van
nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Én azt gondolom fodrászként, hogy napi 50-100 szál kihullása normális. Ősszel egyébkéntbis több hullik, hiszen a D-vitamin, ami a napsugárzással jön, lecsökken. Úgymond felkészül a hidegre a fejbőr, kihullajtja azbelhalt szálakat. Ha nem fésülködsz állandóan, ez mosáskor sokkal több is lehet, ami kihullik, ha pedig combig érő a hajad, már maga a hosszú szálak tenyérbe vétele okoz egy kisebb sokkot. Nem gondolom, hogy baj lenne, ezeket amiket írtam, gondold át. Ha ennek ellenére sem érzed normálisnak, akkor orvos. Vérvétel, góckutatás. Gyulladás is okozhatja, ami belsőleg van, nem okoz különösebb tünetet, csak a hajhullást.
nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!