Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Villanófényes szőrtelenítéssel...

Villanófényes szőrtelenítéssel Nektek is ez a tapasztalat? Van olyan testrész, ahol nagyon látványos, van, ahol semennyire.

Figyelt kérdés

Braunk Silk Expert Pro 5 készüléket 2 hónapja használom a leírásnak megfelelően, heti rendszerességgel. A hónaljamon szinte egyáltalán nem nő már a szőr, a lábaimon talán kevesebb, az intim részeken viszont szinte semmi változást nem tapasztalok. A bőröm fehér, szőröm sötét.

Nektek hogy vált be intim szőrtelenítésre?


nov. 19. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert pont intim rész miatt szemezgettem vele.
nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más típusú gépem van. 1 évet használtam rendszeresen.

Honaljon semmi hatást nem tapasztaltam, a lábam viszont elég jó lett(70-80%). És nincs szorbenoves. Intimen nem próbáltam.

nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én kozmetikusnál csináltattam, rendes ipari géppel. Hónaljon és intim részen durván jól működött, más területeken pedig minél kevésbé volt fehér a bőr, sötét és erős a szőr, annál nehézkesebben. Mármint ment ott is, csak több szőr nőtt vissza és hosszabb ideig.
nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 hát az, ami egy komolyabb szalonban van azért kissé profibb cucc, mint amit otthonra vehetsz viszonylag olcsón. Hiába ugyanaz az elv, a teljesítményben és végeredményben mindig lesz különbség.
nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is iplezek itthon már vagy 2 éve. Philips Lumeam van. Elég jók a tapasztalataim, de nem tökéletesek. Használom nyaktól lefelé mindenhol. Te az intim részt kérdezted, azt írom le. Olyan 7/10et adnék rá, mert nagyon jól bevált ilyen szőke pihék nőnek inkább vissza egy két apró sötétebb szál esetleg a dombon és bikini vonalban. Simán hordhatnék bikinit úgy, hogy 2-3 hétig a borotvát se vettem elő. Persze aki közelről vizslatja, az látja az apró szöszmöszöket :D

na és most jön a 3 pont mínusz.. ahol viszont nem nagyon vált be az konkrétan a nagyajkak belseje, ott azért nő a sötétebb szőr és olyan keretet ad úgy na “oda” :D szóval ha tükörsimán szeretnéd mutogatni valakinek, kell a borotva..

Elnézést a túl részletes leírásáért, de így tudok hiteles véleményt adni. 😅

Jah és fehér bőrű és sötét hajú/szőrű vagyok.

nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Tudom, csak pont azért csodálkozom, hogy mivel ugyanazon az elven - csak kisebb hatásfokon - működik, akkor a házi gép miért pont olyan helyen működik kevésbé a kérdezőnek, ahol jobban kellene. A hónalj és az intim tájék egykutya. (Legalábbis a bikinivonal. A belsőbb területek, amikről az 5-ös ír, sokszor pigmentáltabbak, meg talán az is számít, hogy ott olyan másmilyen a bőr... Mindenesetre igen, "mélyebben" már nehezebben hat, a kozmetikai géppel fájdalomban is mérhető volt.) Szóval ha hónaljon jól használt, kb. ugyanúgy kellett volna bikinivonalon, szeméremdombon is. Nem látok logikus okot rá, hogy miért nem így történt.

nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én személyes tapasztalatom nagyon jó az IPL géppel. Ideális eset vagyok: fehér bőr és teljesen fekete erős szőr. Már az első után foltokban nőtt vissza, 6 hónap használat után lényegében szőrtelen lettem. Ami nő az olyan gyenge, hogy nyom nélkül le tudom borotválni. Azóta se benövés, se pöttyök, se viszketés.

Ezek a gépek úgy működnek, hogy a villanófény elnyelődik a szőrben, hővé alakul és ettől kipusztul. Ebből következik, hogy kell egy bizonyos sötét szőr árnyalat, különben nem működik.

nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!