Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Lumea IPL szőrtelenítő...

Philips Lumea IPL szőrtelenítőgéppel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nemrég megvásároltam az említett terméket, az SC1995-ös modellt.

Elolvastam a kis tájékoztató könyvet és komolyan el kellett gondolkodjak, hogy használhatja ezt bárki is?

Persze vannak olyan betegségek és hasonlók, amiknél megértem, hogy nem lehet használni..de azt írja, a tájékoztató, hogy ne használja pigmentfoltokra.

A baj ezzel csak az, hogy a fő problémám, amiért megvettem ezt a készüléket az az volt, hogy világ életemben tortúra volt a szőrtelenítés, folyamatosan szőrtüszőgyulladás és benövések keletkeztek a bőrömön(de csak a lábszáramon) akármilyen módszerrel csináltam(epilátor, gyanta, borotva) és szeretném hangsúlyozni mindig higénikusan, sterilen szőrtelenítettem, tehát nem attól jelennek meg a bőrömön ezek a dolgok, mert nem csinálom rendesen.Egyszerűen ilyen a bőröm, ezt a bőrgyógyász is megmondta (amúgy ez nem csak a szőrtüszőgyulladásokra igaz, bármiféle seb nehezen gyógyul rajtam és általában hagy maga után foltot, pedig fényvédőt is használok)

Azért is vettem meg ezt a készüléket, hogy ne legyenek szőrtüszőgyulladásaim. Azonban nekem vannak a lábszáramon szőrtüsző gyulladás után maradt foltok, amik pigmengtálódtak, nyomuk maradt, nem múlnak el, ugye ezeknek a szaporodásának a megakadályozása miatt is ruháztam be erre a gépre(továbbá szoktam AHA hámlasztót használni rájuk, most azért nem nagyon mertem a készüléket próbálgatni, mert nemrég AHA-val hámlasztottam és akkor sem szabad használni a gépet)


Van valakinek hasonló problémája és tapasztalata IPL-el? Haználja ilyen problémával?

Használhatnám így is a gépet?



2016. okt. 24. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!