Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az ilyen hajammal?

Mit kezdjek az ilyen hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam hullámos eredetileg, de nem az a "szépen hullámos", hanem hátul majdnem hogy egyenes, elől vannak inkább hullámok benne, szóval ilyen össze-vissza. Csak akkor áll valahogy ha beszárítom, viszont hajmosast követő napokon " visszahullámosodik". Nem zsírosodik amúgy a hajam, mert száraz inkább, ha mosnom kell csak azért kell főleg, hogy szép egyenes legyen újra. Vasaláson kívül van esetleg valami más opció, hogy ne csak frissen beszárítva legyen szép a hajam? Hátközépig erő, festetlen hajam van.

nov. 22. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Este kifesulod es feltekered kontyba es hajfumivsl osszekotod a kontyot.

Reggelre loknis hullamos lesz az egesz enyhen.


Hasonloan seprus szaraz hajam van. Nem szabad vasalgatni. Ez sokkal nagyon volument ad neki,sikkal dusabbnak hat tole szerencsere! Orulj neki.

nov. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hannna099 ***** válasza:

Próbáltad már, hogy hullámosként kezeled az egészet? Nagyon sok videó van a neten, persze először ijesztő lehet, mert sokan túlbonyolítják, de ajánlom hogy egyszer próbáld meg azt hogy hajmosás után (hajbalzsamot ne feledd!) kifésülöd és utána egy kevés hajzselével/habbal így össze "scrunching"-olod. Nem tudom jobban elmagyarázni, de sok videó van róla:D Lehet hogy a hajad egyenesebb részeinek is tetszeni fog, és szépen behullámosodik.

Természetesen olyan is van, hogy valakinek egyszerre egyenes és hullámos a haja, ilyenkor én is inkább hőmentes göndörítést ajánlanék. Vagy pedig azt, hogy beszerzel egy nagyon jó hővédőt illetve egy vasalást könnyítő gélt, belinkelem azokat amiket én használok, nekem alapból 2a-s hajam van, de ha ezeket használom és kivasalom, akkor kicsit hosszabb ideig úgy marad, és nem is károsodik annyira, pedig én festem is.


A szérum amit vizesen rákenek:

[link]


És amit vasalás előtt fújok a száraz hajamra (de őszintén bármelyik jó, szerintem):

[link]

dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!