Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki próbálta az egyenesítő...

Aki próbálta az egyenesítő dauert, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Meddig maradt meg a hajban?

Hogy zajlik ez az egész?


2010. okt. 20. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok. én még erről nem is hallottam :OO
2010. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a keratinos hajegyenesítésre gondolsz??

[link]

2010. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sztem erre gondolok!
2010. okt. 20. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha festve van a hajad föleg ha szökére megne csináltasd ugyanis lefog törni az egész....és hidd el hiába mondják hogy nem károsítja meg teljesen biztonságos hát NEM!!!!

Ha nincs vegykezelve a hajad még igyis egy lórugás lesz neki száraz lesz és majd agyon kell ápolnod....nekem 3 barátnöm is megjárta már ezt az utat....azért ha mégis bevállalod sok sikert :)

2010. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

A szőkített hajat hazavágja. Teljesen. Ha csak festett, akkor úgy egy cm-t gyepál meg a végéből. Utána ajánlott a haj fokozott ápolása, legalább egy hónapig. Az egyenesítő hatása 3-4 hónap. Én a

[link]

oldalon szoktam megrendelni a fanola menüpontból. Van ott egyenesítő pakolás és sampon, azok segítenek, hogy a hatás tovább megmaradjon, a pakolás meg igen-igen szuper a hajnak, hamar regenerálja. Én egy évben 2x kenem fel a krémet, a sampont és a pakolót hetente használom, és így egész évben szinte teljesen egyenes a hajam.

Szia!!

2010. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2010. okt. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!