Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés tippek?

Hajnövesztés tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég voltam fodrásznál és az alapvetően hosszabb hajamat elég rövidre lenyírta, szerintem valamit félreértett. Mit tudnátok ajánlani ami elősegítené a hajnövekedést? Nincs esetleg erre valamilyen sampon, vagy balzsam ami valóban működik? Előre köszi a válaszokat!


F



nov. 27. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Főzz le rozmaringot, és annak a levével naponta többször fújd be a hajad. Nem kell öbliteni, teljesen jól megszárad rajta. Nekem semmi más nem volt ennyire hatásos, mint ez az egyben olcsó praktika is. Persze ne várj azonnali változást, de szemmel láthatóan jobban fog nőni a hajad.
nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Locsold óránként reggel 7-től este 10-ig és óránként 10 fokkal emeld a víz hőmérsékletét. Szerintem elég -10 fokról indulnod.
nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megfelelő mennyiségű folyadékbevitel,

Vitaminokban gazdag étrend vagy hajvitamin kúra,

Hajtőre alkalmas olaj például ricinus vagy rozmaring bemasszírozása hajmosások előtt.

Ha hosszabb a hajad, balzsam használata segít, hogy amit nagynehezen megnövesztettél, ne töredezzen le.

Kb ezekkel tudsz hozzájárulni az átlagosnál gyorsabb növekedéshez. És egy megfelelő samponnal, ami nem szárítja a fejbőröd.

nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyorsabban várj…
nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!