Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés tippek?

Hajnövesztés tippek?

Figyelt kérdés
Ha lehet hanyagoljuk azt a választ, hogy ,,türelem". Szeretném megnöveszteni a hajam, úgy hogy egészséges legyen mert jelenleg nem használok rá semmit csak mosom. Gondolok itt termékekre, meg ilyen házi módszerekre, pl. a rizsvizes hajnövesztés (arról sem tudom, hogy hasznos módszer e.)

2021. dec. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Rizst ne pazarold, vegyél rá egy hajmosás utáni balzsamot felkened, és úgy fél perc után leöblíted, chipstől kólától nem fog nőni a haj, tehát azt is meg kell enni amit eddig kihánytál volna inkább, némi vitamin sem árt. Lehet hogy Te hanyagolnád, de én azért leírom Türelem, mert sok hónap, év vár rád, ami folyamatos munkát igényel.
2021. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem, mivel sok fórumon dicsérték: [link]


Plusz még sörélesztőt is vettem a DM-ben.


Most én is várom majd ezeknek a hatását.

2021. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
B vitamin, cink, e vitamin nagyon fontos.
2021. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 havonta le kell vágatni a végéből egy picit. Nem, ettől nem fog gyorsabban nő i, hiszen a hajat a tövénél nő, nem számít, mit csinálsz a végével. Szimplán csak megszabadulsz az elkopott, sérült részektől, és nem fog tovább törni.
2021. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!