Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Futura póthajról vélemények?

Futura póthajról vélemények?

Figyelt kérdés

Jó és rossz tapasztalatok egyaránt érdekelnek:) meddig birta: vasalást, száritást, mennyire gubancolódik. :)

Köszönöm :) ( annyit tudok hogy nem lehet festeni )


2010. okt. 20. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát eléggé gumbancolódós,hamar tönkre megy a vasalástól ezért én nem is vasaltam mindennap.És oda kell nagyon figyelni az áplására hiogy ne legyen olyan mint egy szénaboglya.Vegyél inkább Európai hajat,vagy ha nincs rá pénzed akkor Indiait!jobban megéri sztem
2010. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) indiai hajon is gondolkoztam. nem a pénzen van a hangsúj hnem a minőségen^^
2010. okt. 20. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a pénzen van a hangsúly, akkor csakis európai!Nekem már sokféle volt, a futura borzalom!Kócolódik, volt,hogy ki se tudtam bogózni...Nekem az európaim szívva van szőkére és csak annyit ápolom,hogy amikor megmosom, teszek rá fél órára hajpakolást+szárítás elött beolajozom a hajvéget, de ezeket a sajátommal is megtettem!Vasalás elött pedig fújok rá egy kis hővédőt!
2010. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A futura inkább alkalmakra jó, nem állandó használatra. Ha csak néha tennéd fel, tökéletesen megfelel! Igazi haj szerintem undorító, törik és ugyanúgy gubancolódik! Én simán ki tudom fésülni a futura póthajamat, arra kell nagyon odafigyelni hogy 180 foknál melegebb hő ne érje, de igen értelemszerű egy műhaj esetében..
2011. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 3. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

barátnőmnek egy éve van futurája, ápolja és tökéletesen szép még mindig:) csodálkoztam is:)

22L

2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!