Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajról vélemények? !

Póthajról vélemények? !

Figyelt kérdés
Nagyon szereték póthajat, 17éves lány vagyok,és kérdeztegettem már róla,h pl kihullik az eredeti hajam? ez pl igaz?? és nagyon drága lenne ha csináltatnék? és h zajlik a póthaj felrakása?
2009. ápr. 1. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

igen sajnos nagyon drága!Nekem több mint féléve van póthajam nagyon szeretem mert tényleg elég vékonyszálú a hajam,és szükségem van ráá,de amugy tényleg nagyon tönkre teszi a hajat,ha száp hajad van ne tedd tönkre ilyennel,mert m indennek meg van a hátránya,de ha már rakatsz fel csak europait hidd el ha nem azt rakatsz fel nem éri meg nekem több mint 3 hónapig indiai volt nagon megszívtam vele egy idő után,így gyorsan egyiknapról a másikra kellet keresni valami fodrászt aki letudja szedni és van europai haja hogy azonnal potólni tudjuk!

nekem hőillesztéssel van felrakva nem rossz csak amikor leveszik szinte a fél hajadat kitépik most van egy új fajta hajfelrakás ami tényleg nem kárositja a hajat de drágább is mint az összes többi ezt hüvelyes módszernek hívják,magyarországon még nem nagyon terjett el de az én hajasom már alkalmazza,ha legközelebb ugy lesz pénzem biztos azal csináltatom meg!

Szerintem jól gondold végig mielött felrakatsz!

(L/16)

2009. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Hát én fodrászt kérdeztem, neki is volt, de neki a munkadíjat nem kellett fizetnie, mivel a munkatársai csinálták neki.

Ilyen esetben szerintem nem érdemes spórolni, mivel végülis az igényeségedről, a hajadról van szó. Megveszed a hajat és a fodrász felteszi, tincsenként a saját hajadra, a tövébe. Mivel nő a hajad, ezért 3-6 hónap múlva le kell szedetni és ha még viselni szeretnéd, akkor újra a tövébe feltetetni. Szerintem elég drága mulatság, főleg, hogy ez is mint pl a műköröm lenő. Gondolj bele, ha neked gyorsan nő a hajad, akkor pl 3-4 havonta kifizetsz 30-40 ezer Forintot. egyébként a fodrász ismerősöm olyan 40-50 ezer Ft körül fiezetett érte. Ha nagyon gazdag lennék, akkor esetleg, így viszont nekem is le kellett róla mondanom.

Ja és amit még olvastam vele kapcsolatban, hogy sok helyen gagyi hajat tesznek föl, ami aztán az első mosás után kezelhetetlenné válik. 17 évesen szerintem neked nem lenne pénzed ezt finanszírozni...

2009. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bocsi ha 1-2 dolgott roszul fogalmaztam meg csak közbe itt beszél hozzám a tesóm xD
2009. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem elég gyorsan nő a hajam szóval 3 havonta újra kell rakatnom 15000ft-ért!

(első válaszoló)

2009. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem 3 eve van hosszabbitasom, en mindenkit lebeszelek rola, a sajat hajam elegge elvekonyodott es azt az elottem hozzaszolok nem elitettek,h fokozatosan hullik is, ami azt jelenti,h a felrakasnal mindig ki kell potolni a hajat,amit felraknak. Raadaul fuggoseget okoz nalam...
2009. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Véleményem a póthajról:SZÁNALMAS ÉS UNDORITÓ
2009. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Utolso, tudod neha sokkal celszerubb,ha inkabb magadba tartod a velemenyed!
2009. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Póthajról vélemények?!

Véleményem a póthajról:SZÁNALMAS ÉS UNDORITÓ


Miért tartsa magában ha ez volt a kérdés?

2009. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Kisse offenziv a megnyilvanulas azert, ha vki elolvassa a leirast is, eszreveheti,h mire iranyul a kerdezo kerdese...
2009. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem sokat volt póthajam és az tuti hogy függőséget okoz!

először höillesztéssel,na az a legsz*rabb,mivel amikor leszedik kitépik ha akarja ha nem a sajátodat,mivel azt "ragasztással" teszik fel,jah és persze a hőillesztéses hullik,mint állat!

aztán vt felvarrva,nahát az meg olyan,h nem hosszú a hajam és nem lehet az annyira eldolgozni és látszódott h póthaj van fenn,de annyival jobb,hogy nem hullik "annyira",mint a tincses,és ha meguntad magad is leszedheted és még a hajadat se tépik ki :)

sokan vallják,hogy az európai a legjobb az tény,de annak ára is van 10cm-enként 10ezer Ft!

de ha direkt póthajhoz való sampont veszel az indiai is jó,csak az ázsiai az vacak,mert 2mosás olyan,mintha a Barbie babának a haja lenne fenn és nagyon gáz.

Milyet akarsz amúgy,van elképzelésed?mert akkor plusz árakat is mondok

2009. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!