Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkrement a hajam, mivel...

Tönkrement a hajam, mivel ápoljam?

Figyelt kérdés

Előszöris leszögezném, hogy TUDOM az én hibám. Évekig dobozos fekete hajfestékkel festettem a hajam hosszú majd fenékig érő hajam volt. Kitaláltam, hogy szeretnék ombre hajat szőke véggel. Augusztusban el is mentem fodrászhoz leszivatta vörös lett, majd szeptember végén újra akkor réz vörös lett. Ekkor még semmi baja nem volt azon kívül, hogy nagyon száraz lett. Majd december elején elértünk egy nagyon szép középszőke árnyalatot és itt volt a vég.. rettenetesen hullik, törik és prőd. Nem hibáztatok senkit csak szeretnék segítséget kérni mivel ápoljam.


Ugye a teteje fekete kb fültől pedig ez világosbarna. Minden tanácsot elfogadok!❤️



dec. 14. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz angolul, Abbey Yung videóit nagyon ajánlom tiktokon! Drogériás es drágább termékekről is rendszeresen beszél hajtípus alapján. Szerintem több videót is csinált ami az ennyire káros hajakról szól.
dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt nem a dobozos fekete volt a hunyó, hanem a szőkítés.

Semmit sem tudsz a hajvágáson kívül csinálni, maximum olaplexes kezelésekkel húzni az időt, hogy kicsit nőjön a hajad, mielőtt letörik a hossza.

dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ami elégett, az kuka. Nem hozza helyre semmi.

Mivel ápolod egyébként?

dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg elseve hyaluron plump sampon, balzsam, szérum, 8sec víz. Garnieres banános pakolás néha hővédő, pantene keratinos hajolaj.


Keratinos hajkezelésen gondolkodom erősen..

dec. 15. 09:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint néha pakolàs. Hővédő mindig
dec. 15. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
A sérült részt le kell vágni, nem gyógyítja semmi. A többire pedig vegyél professzionális terméket, talán az javít rajta.
dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keratinos kezelés csak egy plusz pofon a sz*rnak. Fodrászként tudom, hogy bár szebb tőle a haj ideig óráig, elég durván karosit.
dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, fodrászként illene tudni, hogy keratinos kezelések közt is van bőven különbség. Én 6 éve járok, és csak segített a hajamon. Sosem volt ilyen egészséges, és hosszú.
dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, de azért mert szép tőle a hajad, még nem tesz jót neki, hogy egy vegyi anyagot bele égetnek.
dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A néhai hajpakolást rendszeresre cserélném, 5-7 naponta, és ha van rá pénzed és türelmed, válassz emellett egyet a hajszerkezet helyreállító kezelések közül és használd kitartóan, amíg el nem fogy. Amennyit az tud segíteni, kiderül a doboz termék végére, valamit csinálnak, de nem fogja leomló szűzhajjá változtatni a szétégett hajad. :)


(K18 / Olaplex no.3 / Redken acidic bond treatment hívők között zajlik az online térben valami eszetlen szemkikaparós vita arról, hogy melyik A Jobb, de kb minden professzionális márkának van ilyen célú terméke - itt azért figyelni kell, hogy milyen cégé, egy Schwarzkopf Professional-nak elhiszem, egy drogériás, lakossági márkánál tartok tőle, hogy csak ráírtak valami divatosat a dobozra, de egy sima hajbalzsam van benne. Alapszabályként fodrászkellékesnél venném, nem azt, ami a DM-ben leesik a polcról.)


Triviálisnak tűnik, de a szokások eltérőek, hátha a tiéd is: mosni a fejbőrt kell, a hajhosszt nem. Akkor, amikor a fejedről lemosod a sampont és habját, eléggé megtisztul a hajszál is, mert végigfut rajta a samponos víz. A direkt samponozás a hajhosszt szárítja, erre most nincs (sincs) szükséged.

dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!