Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen bőrrel mit tudnék kezdeni?

Ilyen bőrrel mit tudnék kezdeni?

Figyelt kérdés

A bőröm most nagyjából így néz ki. [link]

Jelenleg amit használok egy arclemosó, garnier-es szappanszerűség és effaclar duo, amiről azt hallottam jó az akne ellen. Bármi tipp?


dec. 25. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nem ilyen a bőröm, de nagyon sok helyen lehet most látni a koreai szépségápolást, nézz utana ez egy 10 lépéses arcápolás de le röviditheted mondjuk 6ra ha kiveszel pár dolgot.


Az összeset most nem tudom neked felsoroni csak azt amit én használok.


Ez a sorrendem ami nekem bevált,zárójelbe teszem ami benne van de én nem használom, és mégegyszer ez nem a teljes 10 lépéses annak nézz utana. ( Korean skincare)


1. (Olajos arclemosó, ez szó szerint egy arcolaj, ami nem kókusz meg oliva és a társai)


2. Vízbázisú arclemosó, gél vagy hab.


3. Hámlasztó toner. Itt ne túl erőset válassz. És ne használd ezeket a szemcsés arcradírokat, tonert használj, kis pamacsra ráteszed és szépen felviszed az arcodra mondjuk heti 3x.


4. Arc szérum.


5. (Fátyol arcmaszk)


6. Szemkrém, én ehez még hidrogél szemtapaszt is használok.


7. (Hidratáló)


8. Napfédő/fényvédő 50 SPF csakis nappali.



Nagyon sok mindenkinek beválik, nekem is 1 hét után már látszott a változás, kevesebb miteszer meg nem voltam annyira pattanásos és rugalmas a bőr tőle.

dec. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Szappant ne használj, szárít.

Alaprutin először.

1. Lemosó

2. Hidratáló

3. Fényvédő

Ezeket egy hónapig használni, csak utána fokozatosan bevezetni az aktívakat.

A 10 lépéses nagy túlzásnés többet árt kezdetben, ha eddig csak lemosást csináltál szinte.

Viszont ezeket az arcodon legelőször egy alapos vizsgálattal kellene feltérképezni mi okozza. Allergia, belső gyulladás, stb. Ugyanis ezeket külsőleg semmilyen krém nem mulasztja el.

Privátban, részletesen is tudok segíteni, ha megvan az oka a problémának.

(Bőrápolási tanácsadó)

dec. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tretinoin, cicaplast krèm, ceramide krèm
dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Bőrgyógyászhoz menj el! És nem hasznalnék semmit a dm-bol. Inkább patikai, drága, de használ.
dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Fél évig küzdöttem otthon aknéval (ennyi pattanásom nem volt, inkább az állkapcsomnál és a nyakamon)

Volt konkrét rutinom bőrtípus és probléma szerint, csináltam is lelkiismeretesen de semmi változást nem hozott.

Csak azután volt végre eredmény miután elmentem bőrgyógyászhoz :)

Nekem Zyneritet írtak fel, két hónap alatt minden aknés pattanás eltűnt a bőrőmről. Csak lemosót használtam meg hidratálót mellette.

dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne otthon kísérletezz. Vannak tök jó termékek dm-ben is amúgy, meg koreai cuccok között is. De az akne egy speciális probléma. Csak hozzáértő fogja tudni neked megmondani hogy mi a jó a te bőrödnek. Ami alap, hogy olyan termékeket amiben alkohol vagy illatanyag van, ne használj. Krémmánián meg tudod nézni az összetevőit szinte minden terméknek. De a te esetedben ennyi nem hiszem hogy elég lesz. Bőrgyógyászt keress fel (ne sima kozmetikust).
dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!